AŠA, UAB
AŠA, UAB

Plataus spektro plėvelės stiklams plėvelės langams tonavimo plėvelės stiklų tamsinimo plėvelės apsauginės plėvelės šarvuotos plėvelės plėvelės automobiliams plėvelės kėbulams dekoratyvinės plėvelės termoplėvelės amerikietiška plėvelė ir t. t. Įgaliotasis SUN-GARD GLASS-GARD amerikietiškų stiklų plėvelių atstovas Baltijos šalims. ...

 
UAB “AŠA” – viena iš didžiausių stiklo plėvelių tiekimo ir įrengimo bendrovių Lietuvoje. Firma atstovauja SOLAMATRIX Inc. (JAV) gaminamą produkciją ir yra įgaliotasis atstovas Baltijos šalims. Bendrovė tiekia bei klijuoja patikimas, naujoviškas, lengvai ir paprastai naudojamas plataus spektro plėveles stiklams, skirtas pašalinti stiklo trūkumams ir apsaugoti žmonės nuo nepageidaujamo saulės poveikio.
Bendrovės paslaugos apima įvairias aplinkas – namus, mokslą, verslą – todėl padeda visur ir visada komfortiškai ir saugiai jaustis.
UAB „AŠA“ siekia, kad kiekvienas klientas gautų tinkamiausią sprendimą, aukščiausią produktų ir aptarnavimo kokybę bei maksimalią naudą. Tai pasiekiama remiantis ilgamete patirtimi , išsamiomis žiniomis apie produktą, atsakomybe ir sąžiningu darbu.
Kontaktinė informacija
Telefonas(37) 411566
Mob. telefonas(686) 32325
El. paštasinfo@pleveles.lt
Svetainėhttp://www.pleveles.lt
AdresasPartizanų g. 17, KAUNAS (žemėlapis)
 
Įmonių paieška Ieškoti