BALDAI1, UAB
BALDAI1, UAB

Kadangi produkcija nėra sandėliuojama ar eksponuojama, galime pasiūlyti aukštą kokybę už mažiausią kainą. Siekdami, kad klientai įsitikintų prekių spalva ir medžiagų kokybe, teikiame 365 dienų pinigų grąžinimo garantiją.

 
Baldai1.lt - Baldai internetu su nemokamu pristatymu!

Aukštą kokybę ir teisingą kainą siūlančios internetinės parduotuvės Baldai1.lt tikslas - palengvinti baldų įsigijimo procesą juos užsakant paprastai ir greitai. Vieni pirmųjų rinkoje pasiūlėme savo klientams įsigyti baldus paprastai ir saugiai - be įprastų išankstinių apmokėjimų, be papildomo apmokestinimo už pristatymą ir pan.

Kadangi produkcija nėra sandėliuojama ar eksponuojama, galime pasiūlyti aukštą kokybę už mažiausią kainą. Siekdami įrodyti, jog mūsų siūloma produkcija yra aukštos kokybės, potencialų pirkėją galime supažindinti su naudojamų medžiagų pavyzdžiais.

Mes dirbame Jūsų labui nuo 2008 metų ir kasdien stengiamės tobulėti, todėl mums labai svarbi Jūsų nuomonė. Atsiliepimus, pasiūlymus ir pastabas siųskite el. pašto adresu info@baldai1.lt arba bendraukite su mumis mūsų facebook puslapyje.

Baldų gamintojams, prekybos salonams, interjero dizaineriams siūlome puikias abipusio bendradarbiavimo sąlygas. Mes siūlome aukštą gaminių bei aptarnavimo kokybę, automatizuotą užsakymo sistemą, teisingą didmeninę kainą, nemokamą pristatymą bei projektavimo programą, kuri yra pritaikyta kelioms kolekcijoms. Mūsų tikslas - jūsų verslo sėkmė. Susisiekite su mumis sėkmingo bendro darbo labui.
Kontaktinė informacija
Mob. telefonas(620) 20111
El. paštasinfo@baldai1.lt
Svetainėhttp://www.baldai1.lt/
AdresasMotorų g. 14, LT-02190, Vilnius (žemėlapis)
 
Įmonių paieška Ieškoti