INETA IR DRAUGAI, UAB

Įmonės pagrindinė veiklos srytis- minkštų baldų gamyba ir prekyba. Norėdami pagaminti kokybiškus ir patvarius baldus daug eksperementavome ieškojome geriausių sprendimų konstrukcijose medžiagose ir dizaine. Mums svarbu kad kokybė atitiktų kainą todėl ieškom galimybių bendradarbiauti tiesiogiai su Lietuvos ir Europos baldų furnitūros gamyklomis kad smulkiausios detalės būtų kokybiškos ir iš pirmų rankų. Norėdami patenkinti išrankiausius ...

 
Uždaroji akcinė bendrovė ,,Ineta ir draugai“ susikūrė 1998 m sausio 21 d. Panevėžio mieste. Įmonės pagrindinė veiklos srytis- minkštų baldų gamyba ir prekyba. Norėdami pagaminti kokybiškus ir patvarius baldus daug eksperementavome, ieškojome geriausių sprendimų konstrukcijose, medžiagose ir dizaine. Mums svarbu, kad kokybė atitiktų kainą, todėl ieškom galimybių bendradarbiauti tiesiogiai su Lietuvos ir Europos baldų furnitūros gamyklomis, kad smulkiausios detalės būtų kokybiškos ir iš pirmų rankų. Norėdami patenkinti išrankiausius skonius ir išsiskirti iš kitų gamintojų, jau keliatą metų patys tiesiogiai iš Europos, Kanados ir JAV fabrikų importuojame baldinį audinį.
Bendrovė žingsnis po žingsnio rado savo klientą Lietuvoje ir už jos ribų. Geri vertinimai ir vis didėjantis mūsų produkcijos poreikis suteike galimybę plėstis ir ieškoti naujų sprendimų minkštų baldų dizaine ir gamybos procese. Šiuo metu gamybinė bazė (stalių cechas, apkalimo cechas, siuvykla, audinių, medienos, porolono, spyruoklių sandėliai) yra išsidėsčiusi 1,5ha teritorijoje, gamybinės patalpos 5000m. Ateityje žadame plėsti gamybines patalpas iki 6000m². Norėdami pagerinti baldų kokybę investavome į naujus įrenginius, kartu taip paspartinome gamybos tempą.
Savo nuolatinius, būsimus ir esamus klientus kviečiame apsilankyti aštuoniose firminiuose minkštų baldų salonuose, skirtinguose Lietuvos miestuose: Panevėžyje Klaipėdos g. 36,Tinklų g. 11a, Biržuose Kęstučio g.13, Kėdainiuose Žemaitės g. 21, Kupiškyje Žekonio g. 2, Anykščiuose J.Biliūno g. 24, Jonavoje Prezidento g. 3, Kęstučio g.17. Čia rasite tik UAB ,,Ineta ir draugai“ gaminamų minkštų baldų asortimentą, skirtą sukurti šiltą ir jaukią namų aplinką. Jei nusibodo sena girgždanti lova, užeikite pas mus. Padėsime surasti pačią patogiausią miegamą lovą ar minkštą kampą, gražų svetainės komplektą ar žaismingą lovelę Jūsų mažyliui. Mūsų pardavėjai- konsultantai patars ir padės suderinti gobelenų spalvas, bei medžio apdailas pagal Jūsų pageidavimus ir buto interjerą. Na o jei Jums patikęs baldas yra per mažas, arba per didelis kvalifikuoti darbuotujai jį padidins arba sumažins.
Įmonės produkcijos rasite ir visuose didžiuosiuose Lietuvos miestų baldų salonuose.
Šiais metais pradėjome prekiauti kitų gamintojų korpusiniais baldais.
Kontaktinė informacija
Telefonas(455) 85112
El. paštasmasiliunasegidijus@gmail.com
Svetainėhttp://www.inetosbaldai.lt
AdresasTinklų g. 11C, PANEVĖŽYS (žemėlapis)
INETA IR DRAUGAI, UAB Anykščių filialas
J. Biliūno g. 4-8, ANYKŠČIAI (žemėlapis)
Tel. (650) 29147
I-V   -
VI    -
VII  nedirbame -
 
INETA IR DRAUGAI, UAB Biržų filialas
Kęstučio g. 13, BIRŽAI (žemėlapis)
Tel. (656) 28764
I-V   -
VI    -
VII  nedirbame -
 
INETA IR DRAUGAI, UAB Jonavos filialas
Kęstučio g. 17, JONAVA (žemėlapis)
Tel. (655) 52090
I-V   -
VI    -
VII  nedirbame -
 
INETA IR DRAUGAI, UAB Kėdainių filialas
Žemaitės g. 21, KĖDAINIAI (žemėlapis)
Tel. (650) 60186
I-V   -
VI    -
VII  nedirbame -
 
INETA IR DRAUGAI, UAB Kupiškio filialas
B. Žekonio g. 2, KUPIŠKIS (žemėlapis)
Tel. (687) 64475
I-V   -
VI    -
VII  nedirbame -
 
INETA IR DRAUGAI, UAB Panevėžio filialas
Klaipėdos g. 36, PANEVĖŽYS (žemėlapis)
Tel. (650) 93359
I-V   -
VI    -
VII  nedirbame -
 
INETA IR DRAUGAI, UAB Vilniaus filialas
Šeškinės g. 22, VILNIUS (žemėlapis)
Tel. (663) 63861
I-V   -
VI    -
VII  nedirbame -
 
 
Įmonių paieška Ieškoti