"NAMAI A+" PASYVIŲ NAMŲ PROJEKTAVIMAS
"NAMAI A+" PASYVIŲ NAMŲ PROJEKTAVIMAS

“Namai A+” specializacija - energijos beveik nevartojančių namų projektavimas. Anksčiau už kitus Vakarų Lietuvoje pradėjome projektuoti šio tipo namus kadangi dėl brangstančių energijos kainų tapo ekonomiškai efektyvu rinktis A+ lygio namus. Šiuo metu mes projektuojame skirtingu energinio efektyvumo namus priklausomai nuo užsakovo pageidavimų. Baigėme specialius mokslus Vokietijoje ir turime sertifikuotus specialistus projektuojančius A++ klasės ...

 
“Namai A+” tai projektavimo įmonės “Statybos projektų sprendimai” padalinys, vienijantis energijos beveik nevartojančių namų (Europoje - “pasyvus namas”) projektavimo ekspertus, dirbančius su užsakovu visą namo statybos laiką. Padalinio branduolį sudaro bendrovės ekspertai, kurių specializacija - energijos beveik nevartojančių namų projektavimas. Tai sertifikuoti Vokietijoje projektuotojai, statybų organizacijos specialistai.
Labai aukšto energinio naudingumo namų projektavimas tai pagrindinė padalinio veiklos sritis. Ekspertai ne tik parengs pilną namo projektą bet ir užtikrins, kad jis būtų pastatytas laikantys visų numatytų standartų ir reikalavimų. “Namai A+” yra Lietuvos Nacionalinės pasyvaus namo asociacijos narys.
Kontaktinė informacija
Telefonas846 219309
Mob. telefonas8614 62428
El. paštasinof@efektyvusnamai.lt
Svetainėhttp://www.efektyvusnamai.lt
AdresasDaukanto g. 22a-21 kab., Klaipėda, Akmenė
Darius Baitis
Daukanto g. 22a-21 kab., Klaipėda
Tel. 846 219309
Faks. 846 219309
El. p. darius@statybuprojektai.lt
I-V  09:00 - 17:00
VI   nedirba
VII  nedirba
 
 
Įmonių paieška Ieškoti