Itempiamos lubos 8607-41195 itempiakos lubos kaina nuo 10 euru

Kaina 10 €
Skelbimą patalpino Itempiamos lubos
Tel. +37060741195
El. p.: Ealio@man.lt
Miestas: Kaunas
Informacija apie prekę
Įtempiamos lubos
Įtempiamos Lubos Kaina (nuo 10,€)
8607-41195

Įtempiamos Lubos Kaunas
Įtempiamos Lubos Vilnius
8607-41195

GAMINAME, PARDUODAME, MONTUOJAME- ITEMPIAMAS LUBAS KAUNE IR VILNIUJE (plius 50 km. aplinkui)
8607-41195
SUTEIKIAME GARANTIJA!

-Matinės Itempiamos Lubos
-Satino Itempiamos Lubos
-Blizgios Itempiamos Lubos
-Dviejų lygiu Itempiamos Lubos
-3D Itempiamos Lubos
-Laidzios sviesai Itempiamos Lubos
-FOTO Itempiamos Lubos
-Žvaigždėtas Dangus Itempiamos Lubos
+Natūralaus audinio DESCOR Itempiamos Lubos
8607-41195

-LED šviestuvų montavimas
-LED juostų montavimas
8607-41195

Naudojame tik Aukščiausios kokybės sertifikotas medžiagas, aliuminius profilius.
8607-41195

DIDESNIEMS OBJEKTAMS TAIKOME NUOLAIDAS

Itempiamų lubų montavimas
8607-41195

-Itempiamos Lubos Svetaineje
-Itempiamos Lubos Miegamajame
-Itempiamos Lubos Vaiku kambari
-Itempiamos Lubos Virtuveje
8607-41195

Itempiamos Lubos Kaune
Itempiamos Lubos Vilniuje
8607-41195

Itempiamos lubos AKCIJA
Itempiamos lubos NUOLAIDOS
Itempiamos lubos ISPARDAVIMAS
8607-41195

Skirtingai nuo įprastos lubų apdailos, reikalaujančios nemažai laiko ir daugelio priemonių, įtempiamos lubos yra greitai montuojamos ir tarnauja ilgą laiką. Jų paviršiaus nereikia lyginti ir dažyti, montavimo metu beveik nesusidaro nešvarumų ir statybinių šiukšlių. Montuojant įtempiamas lubas nereikia remontuoti pagrindinių lubų, nes bus paslėpti visi defektai: dėmės, įtrūkimai, ir visi nelygumai. Pasižyminčios praktiškumu, estetiškumu, saugumu, prieinamumu ir patikimumu, įtempiamos lubos yra perspektyviausia lubų sistema.
8607-41195

Ypatingai stipri polimero plėvelė, pagaminta vinilo pagrindu.

Joje galima montuoti įvairių formų ir matmenų šviestuvus, taip pat ventiliacijos, signalizacijos ir gaisrinės saugos sistemas. Pagrindinis prancūziškų lubų privalumas - tai spalvų įvairovė. Lakuotos lubos tarsi veidrodyje atspindės kambario interjerą, patalpa vizualiai atrodys didesnė; klasikinio stiliaus mėgėjams patiks matinės arba satino tekstūros lubos, imituojančios tradicines, idealiai lygaus paviršiaus baltas lubas, zamšo, marmuro, odos ar medžio tekstūros lubos suteiks jūsų būstui arba biurui prabangos. Šio tipo lubos yra hermetiškos, tad galima pamiršti užliejimą - viršutinių aukštų kaimynai gali į valias pliuškentis savo baseinuose, nes visas pratekėjęs vanduo, nepadaręs žalos interjerui, lieka virš įtempiamų lubų (1 kvadratinis metras lubų išlaiko iki 100 litrų vandens), atsargiai jį nuleisti yra lengviau ir pigiau, nei iš naujo balinti lubas


MATINIŲ PLĖVELIŲ KOLEKCIJA

Ši plėvelių rūšis sukelia lygaus, tarsi idealiai nuglaistyto ir nudažyto paviršiaus, įspūdį. Matinė plėvelė nesukelia atspindžio ir puikiai tinka patalpoms, kuriose nedera per didelis pompastiškumas, pavyzdžiui: jaukaus, intymaus miegamojo interjerui, maloniam ir nerėžiančiam akies vaikų kambariiui, darbo kabineto arba gyvenamojo kambario apipavidalinimui. Viskas priklauso nuo Jūsų skonio: be to, spalvų gamos įvairovė, pakankamai demokratiška tokių lubų kaina, montavimo sparta ir jokių rūpesčių dėl dangos priežiūros - visa tai matines lubas gali paversti geriausiu pirkiniu Jūsų remontui.

Be to, tokia dangos rūšis jums suteikia visišką laisvę pasirinkti apšvietimą, nes ji į šviesą reaguoja taip pat, kaip įprastas gipso kartonas ar baltų dažų danga, ji yra paprasta ir visai nereikli - ir tuo gera.

BLIZGIŲ PLĖVELIŲ KOLEKCIJA

Tai, pati populiariausia iš esamu kolekcijų. Šis atspindintis paviršius priverčia erdvę „išsiplėsti" ir vizualiai padidina patalpą, kuo tamsesnė plėvelės spalva, tuo išraiškingesnis atspindžio efektas. Tokios lubos puikiai tinka gyvenamosioms ir visuomeninėms patalpoms, kuriose jos atrodo puošniai ir iškilmingai, taip pat yra tiesiog blizgus-pavirsius-2nepakeičiamos mažuose saunų baseinuose, kur jose ne tik atsispindi vanduo, bet ir nesikondensuoja drėgmė. Vis dėl to, reikėtų atkreipti dėmesį į tai, kad blizgus paviršius gana reiklus apšvietimui, patartina, kad šviesa kristų į jį. Puikų efektą gali suteikti naudojami taškiniai halogeniniai šviestuvai, šviesos diodų juosta arba ryškus iškilmingas sietynas.

Šiuo atveju reikia atsiminti, kad lėkštės formos sietynas arba pastatomas šviestuvas atviru viršumi netiks, nes lubose atsispindės visas jų „turinys". Be kita ko, tai gana praktiška, efektinga ir rūpesčių nekelianti lubų apdailos rūšis.

SATINO PLĖVELIŲ KOLEKCIJA

Savo savybėmis jos daugiausia primena matines, tačiau labiausiai išsiskiria glotnumu. Lyginant matinių, satino ir blizgių paviršių kolekcijas pakanka įsivaizduoti jutiminių pojūčių skirtumus pradedant miegu medvilniniuose pataluose ir šilkiniuose arba atlaso pataluose. Kokie pojūčiai? Taip, medvilnė maloni, tačiau paprasta, o miegant atlaso pataluose, galima greitai atsidurti ant grindų - jis toks slidus. O štai šilkas - švelnus, glotnesnis nei medvilnė, tačiau ne toks slidus ir pompastiškas, kaip atlasas, jo tekstūra smulkesnė, beveik neapčiuopiama, o blizgesys - neryškus ir daug subtilesnis. Jūsų interjeras nepakantus pompastiškumui, tačiau reikalauja kažko daugiau, nei paprasta ir įprastinė „medvilnė"? Tuomet, satino paviršių kolekcija - idealus sprendimas tiems, kurie įpratę semtis prašmatnumo tariamame kuklume.

LUBOS SU FOTO SPAUDA

Tai geriausias būdas įgyvendinti neribotas Jūsų įdėjas. Šiuolaikinės technlogijos leidžia sukurti neįtikėtinai gražius atvaizdus, spausdinant juos ant įtempiamų lubų

Vokiškos Besiūlės "DESCOR" lubos
tai unikali įtempiamu lubu echnologija, kurią sukūrė geriausi Europos specialistai.

Būtent jos buvo pirmosios pasaulyje užpatentuotos, kaip besiūlės įtempiamos lubos. Taigi, įtempiamos lubos „DESCOR" - tai aukštos klasės ekologiškų žaliavų ir naujausių gamybos technologijų derinys, atitinkantis pačius aukščiausius šiuolaikinėms apdailos medžiagoms keliamus reikalavimus. "DESCOR" įtempiamų lubų pagrindą sudaro sudėtingo trikotažinio pynimo ekologiška poliesterinio audinio drobė, impregnuota poliuretanu.
"DESCOR" baltas matinis audinys

Įtempiamų lubų „DESCOR" pagrindą sudaro sudėtingo trikotažinio pynimo ekologiška poliesterinio audinio drobė, impregnuota poliuretanu. Šis baltos matinės spalvos audinys skirtas visų patalpų luboms. Naudingas įtempiamų lubų „DESCOR" audinio plotis yra 5,1 m, o ilgis neribojamas, todėl be siūlių galima montuoti lengvai bei greitai didelių plotų patalpas.

Be to, įtempiamos lubos „DESCOR" yra saugios gaisro atžvilgiu, pasižymi aukštomis ekologinėmis charakteristikomis, neskleidžia kvapo. Šios kategorijos įtempiamos lubos - nepralaidžios vandeniui, ant jų nesikaupia dulkės ir nesikondensuoja drėgmė.

Montuojant įtempiamas lubas „DESCOR", visam laikui galima pamiršti lubų perdangos įtrūkimus ir nelygumus. Be to, nebereikės galvoti apie lubų remontą. Įtempiamos lubos „DESCOR" patalpoje visiškai užtikrins nepriekaištingą kokybę, elegantišką išvaizdą ir komfortą. Jas galima rekomenduoti vertinantiems klasikinį interjerą, įrengtą pagal pasaulinius standartus

raktinia zodziai-
itempiamos lubos 8607-41195, itempiamos lubos, itempiamos lubos, itempiamos lubos, itempiamos lubos, itempiamos lubos, itempiamos lubos, itempiamos lubos, itempiamos lubos, itempiamos lubos, itempiamos lubos, itempiamos lubos, itempiamos lubos, itempiamos lubos, itempiamos lubos, itempiamos lubos, itempiamos lubos, itempiamos lubos, itempiamos lubos, itempiamos lubos, itempiamos lubos, itempiamos lubos, itempiamos lubos, itempiamos lubos.
itempiamos lubos kaina 8607-41195, itempiamos lubos kaina, itempiamos lubos kaina, itempiamos lubos kaina, itempiamos lubos kaina, itempiamos lubos kaina, itempiamos lubos kaina, itempiamos lubos kaina, itempiamos lubos kaina, itempiamos lubos kaina, itempiamos lubos kaina, itempiamos lubos kaina, itempiamos lubos kaina, itempiamos lubos kaina, itempiamos lubos kaina, itempiamos lubos kaina, itempiamos lubos kaina, itempiamos lubos kaina, itempiamos lubos kaina, itempiamos lubos kaina, itemiamos lubos kaina.
itempiamos lubos kaina akcija 8607-41195, itempiamos lubos kaina akcija, itempiamos lubos kaina akcija, itempiamos lubos kaina akcija, itempiamos lubos kaina akcija, itempiamos lubos kaina akcija, itempiamos lubos kaina akcija, itempiamos lubos kaina akcija, itempiamos lubos kaina akcija, itempiamos lubos kaina akcija, itempiamos lubos kaina akcija, itempiamos lubos kaina akcija, itempiamos lubos kaina akcija, itempiamos lubos kaina akcija, itempiamos lubos kaina akcija, itempiamos lubos kaina akcija.
-
itempiamos lubos miegamajame 8607-41195, itempiamos lubos miegamajame, itempiamos lubos miegamajame, itempiamos lubos miegamajame, itempiamos lubos miegamajame, itempiamos lubos miegamajame, itempiamos lubos miegamajame, itempiamos lubos miegamajame, itempiamos lubos miegamajame.
itempiamos lubos vonioje 8607-41195, itempamos lubos vonioje, itempiamos lubos vonioje, itempiamos lubos
www.plyteliu-klijavimas.mozello.lt/itempiamos-lubos
 
Nemokami skelbimai

Užsiregistruokite ir talpinkite savo skelbimus nemokamai.

Įdėti skelbimą