A. KAULINIO IĮ
A. KAULINIO IĮ

Įmonėje dirba 50 darbuotojų. Gaminame įvairias medines tekintas ir frezuotas kojeles baldams. Taip pat įvairias detales iš faneros, MDF ir medienos. Detales parduodame baldų gamintojams ir kitų pramonės šakų užsakovams. Gaminius gaminame pagal pateiktus brėžinius, pavyzdžius ir Kliento reikalavimus.

 
Daug produkcijos gaminame vaikų lopšeliams- darželiams ir visiems, kas myli vaikus. Tai kėdutės, stalai, spintutės, žaislai ir kiti gaminiai iš medienos. Šie gaminiai yra ekologiški ir kokybiški. Produkciją gaminame iš beržo, juodalksnio, uosio, ąžuolo medienos, klijuotos beržo faneros, MDF.
Galime beicuoti, lakuoti, dažyti įvairiomis spalvomis.

Įmonė nuolat tobulėja, diegia naujas technologijas, konkurencinėje rinkoje neatsilieka kokybe ir pasiūla. Nuolat atnaujiname įrengimus. Šiuo metu didžioji dalis produkcijos gaminama ant CNC centrų. Lakuojama lakavimo mašina. Naudodami našius ir gerus įrengimus mes galime atlikti bet kokius Klientų užsakymus laiku ir kokybiškai. Produkciją realizuojame Europos Sąjungos šalių užsakovams. Didžiąją produkcijos dalį eksportuojame į Prancūziją, taip pat eksportuojame į Angliją, Švediją, Portugaliją ir kitas šalis.
Kontaktinė informacija
Telefonas+37038961878
Mob. telefonas(8 699) 84052
El. paštasalgiskaulinis@erdves.lt
Svetainėhttp://www.akmedis.lt
AdresasPAKALNIŲ K., LELIŪNŲ SEN., UTENOS R, Utena (žemėlapis)
 
Įmonių paieška Ieškoti