A. KAVOLIO IĮ
A. KAVOLIO IĮ

Užsiimame įvairių medinių baldų ir jų detalių didmenine gamyba. Savo produkciją eksportuojame į tokias Europos šalis kaip: Švedija Norvegija Danija Vokietija Latvija Estija. 2005 metais įsigijome modernią 50 kubinių metrų talpos džiovyklą ir pradėjome teikti naują paslaugą - įvairaus medžio džiovinimą. Taip pat prekiaujame išdžiovintais ąžuolo buko beržo eglės ir pušies medžio ...

 
Įmonė 1991 metais pradėjo savo veiklą su keturių darbuotojų kolektyvu. Besiplečiant veikloms, išsiplėtė ir darbuotojų ratas. Šiuo metu įmonėje dirba virš 40 darbuotojų. Užsiimame įvairių medinių baldų ir jų detalių didmenine gamyba. Savo produkciją eksportuojame į tokias Europos šalis, kaip: Švedija, Norvegija, Danija, Vokietija, Latvija, Estija. Mūsų įmonė sparčiai plečiasi ir orientuojasi į naujas veiklas. 2005 metais įsigijome modernią 50 kubinių metrų talpos džiovyklą ir pradėjome teikti naują paslaugą - įvairaus medžio džiovinimą. Taip pat prekiaujame išdžiovintais ąžuolo, buko, beržo, eglės ir pušies medžio ruošiniais.
Neseniai įrengėme naują modernų gamybos cechą, kuriame pjaunama, kantuojama, gręžiama ir frezuojama laminuota medžio drožlių plokštė.
Dar viena sparčiai plečiama įmonės veikla – tai mažmeninė naudotų medžio apdirbimo įrengimų iš Vakarų Europos prekyba.
Mes visada ieškome naujų verslo krypčių ir partnerių.
Kontaktinė informacija
Telefonas+370 389 44618
Mob. telefonas+370 686 22649
El. paštasinfo@drozle.lt
Svetainėhttp://www.drozle.lt
AdresasDARŽINIŲ K., DAUGAILIŲ SEN., UTENOS R., Utena (žemėlapis)
 
Įmonių paieška Ieškoti