AG BALTIC, UAB

Dabar UAB "AG Baltic" viena didžiausių įmonių ne tik Kauno apskrityje, bet ir Lietuvoje. Gaminanti gultus,tentus kateriams ir jachtoms

 
UAB „AG Baltic“ savo veiklą pradėjo 2001 m. Per tuos metus sukaupta nemaža darbo patirtis, dalyvauta užsienio parodose. Sukauptos teorinės ir praktinės žinios, pritaikytos modernios technologijos, šiuolaikinė įranga, profesionalūs darbuotojai, leidžia įmonei sėkmingai atlikti sudėtingiausius užsakymus ir konkuruoti rinkoje. Nuo įsikūrimo pradžios įmonė visą laiką auga – didėja įmonės klientų skaičius, tuo pačiu ir apyvarta bei įmonės darbuotojų skaičius. Šiuo metu įmonėje dirba apie 40 darbuotojų, kurių dauguma turi aukštą kvalifikaciją savo darbo srityje.

Dabar UAB "AG Baltic" viena didžiausių įmonių ne tik Kauno apskrityje, bet ir Lietuvoje. Gaminanti gultus,tentus kateriams ir jachtoms Mes sukūrėme 40 darbo vietų, išplėtėme gamybinį plotą iki daugiau nei 2000 m2. Be to glaudus darbas su mūsų partneriais mums padėjo tapti ir viena iš moderniausių ir geriausiai naujausiomis technologijomis aprūpinta siuvykla.


Mūsų vizija: Visada būti tarp savo verslo lyderių, plečiant paslaugų spektrą ir naudojant naujausias technologijas.
Kontaktinė informacija
Telefonas(37) 438301, (614) 02417
El. paštasklaudijusk@delfi.lt
Svetainėhttp://www.agbaltic.lt
AdresasButrimonių g. 9, KAUNAS (žemėlapis)
 
Įmonių paieška Ieškoti