AKMI, UAB
AKMI, UAB

 
UAB "AKMI" savo veiklą pradėjo 1995 metais nuo nedidelių interjero-eksterjero detalių gamybos, bei montavimo - tai židiniai, stalviršiai, laiptai, palangės, židinio apdailos iš granito ir marmuro, onikso, travertino. Bėgant laikui veiklos apimtys augo: pradėta gaminti vis sudėtingesnius akmens gaminius - dekoratyvinius, bei funkcinius elementus iš natūralaus akmens - tai kapiteliai, kolonos, baliustrados, piliastrai, karnizai ir t.t.
Šiuo metu įmonėje vykdomi sudėtingi užsakymai, naudojant ir tradicinius akmens apdirbimo būdus, ir CNC programinio valdymo įrengimus. Siekdama klientui pateikti kokybišką, ES standartus atitinkančią produkciją, kurios kokybė ir sudėtingumas atitiktų kainą, įmonė nuolat investuoja į pažangiausias technologijas, bei geriausias akmens priežiūros bei apdirbimo priemones. Visi natūralūs akmenys - granitas, marmuras, travertinas, oniksas, smiltainis yra vežami iš tiesioginių kilmės karjerų.
Bendradarbiaudami su Lietuvos ir užsienio šalių užsakovais ir architektais, per 15 veiklos metų įgyvendinome itin sudėtigus užsakymus: Kongresų rūmams (Sankt Peterburge), Aukštiesiems parlamento rūmams (Taškente), "Rus Korpus 1" sanatorijai Sočyje, Kauno Archikatedrai Bazilikai, Vilniaus Archikatedrai Bazilikai, Pažaislio vienuolynui (Kaune), Prisikėlimo bažnyčiai (Kaune), Valdovų rūmams (Vilniuje). Akmens gaminų gamybą, tiekimą ir montavimą atlikome ir pagrindinėse įmonių "MTS" ir “Strojtransgaz” būstinėse Maskvoje. Be kitų mūsu suprojektuotų, pagamintų ir sumontuotų individualių namų ventiliuojamų fasadų, dengtų natūraliu akmeniu, įvykdėme ir itin technologiskai sudetingo viešbučio “Mansion” fasado apdailą.
Kita įmonės veiklos sritis - zidiniai ir krosnelės, prekyba židiniais, židinių ugniakurais, krosnelėmis, tarp kurių ir tradicinės ketinės krosnelės, ir modernios plieninės, konvekcinės krosnelės. Užsiimame akmens apdailų židiniams gamyba, montavimu, kitų interjero-eksterjero detalių iš natūralaus akmens apdirbimu bei gamyba. Esame žymių Vokietijos, Danijos, Belgijos, Italijos, Čekijos, Lenkijos ugniakurų ir krosnelių gamintojų: Bef - Blanzek, Bronpi, Castelmonte, Nordica, Hergom, Tarnava, Kratki, Harrie Leenders, Skantherm, Jydepejsen, Vermont Castings, Leda, Palazzetti atstovai, mūsų asortimente visi zidiniai - modernūs zidiniai, klasikiniai zidiniai, zidiniai iš natūralaus akmens, lauko zidiniai, nestandartiniai zidiniai.
Profesionaliai konsultuojame salonuose bei Jūsų namuose visais su židiniais ir krosnelėmis susijusiais klausimais, teikiame židinių apdailų bei kitų gaminių projektavimo paslaugas. Interjero ir eksterjero sprendimai iš natūralaus akmens, ventiliuojami fasadai, fasado apdaila iš natūralaus akmens, zidiniai, krosnelės, židinio apdaila, natūralus akmuo ir natūralaus akmens gaminiai - stalviršiai, palangės, kriauklės, dušo padėklai, vidaus laiptai, lauko laiptai - tai sritys kuriose galime Jums padėti, pasitelkdami daugiametę patirtį bei modernias technologijas.
Vykdomos židinių, krosnelių bei natūralaus akmens akcijos, bei produktų ir paslaugų kainos klientams pateikiamos mūsų salonuose:

KARALIAUS MINDAUGO PR. 12, KAUNAS

ŠVITRIGAILOS g. 5, VILNIUS
Kontaktinė informacija
Telefonas(8 37) 342542
Mob. telefonas(+370)68539196
El. paštassalonas@akmi.lt
Svetainėhttp://www.akmi.lt
AdresasKaraliaus Mindaugo g. 12, Kaunas (žemėlapis)
PREKYBOS SALONAS KAUNE
Karaliaus Mindaugo g. 12
Tel. (+370) 37 209948
Faks. (+370) 37 209948
El. p. salonas@akmi.lt
I-V  nedirba
VI   nedirba
VII  nedirba
 
PREKYBOS SALONAS VILNIUJE
Švitrigailos g. 29
Tel. (+370) 5 2659104
El. p. vilnius@akmi.lt
I-V  nedirba
VI   nedirba
VII  nedirba
 
OFISAS GAMYBA SANDĖLIAI
Drobės g. 73, Kaunas
Tel. (+370) 37 342 545
Faks. (+370) 37 342 545
El. p. info@akmi.lt
I-V  nedirba
VI   nedirba
VII  nedirba
 
 
Įmonių paieška Ieškoti