ALKENA, UAB
ALKENA, UAB

Nuo pat veiklos pradžios stengėsi gilintis būtent į virtuvės baldų gamyba, surinko specialistų komanda, kuri puikiausiai išmano būtent šia sritį, todėl gali pasiekti labai gerų rezultatų.

 
UAB "Alkena" buvo įkurta 2006 m. sausio 17 d. Įmonė specializuojasi virtuvės baldų gamyboje pagal individualius projektus.
Nuo pat veiklos pradžios stengėmės gilintis būtent į virtuvės baldų gamyba, todėl pavyko surinkti specialistų komanda, kuri puikiausiai išmano būtent šia sritį. Tai mums padeda pasiekti ypač gerų rezultatų ir nepriekaištingai atlikti darbus.
Be baldų gamybos įmonė taip pat užsiima ir buitinės technikos prekyba, nes įmontuojama buitinė technika yra neatsiejama šiuolaikiškos virtuvės dalis.
Įmonėje dirba nedidelė, bet labai patyrusi ir glaudžiai tarpusavyje bendraujanti projektuotojų, konstruktorių ir gamybos meistrų komanda. Kurios privalumas noras nuolat tobulėti ir padėti vienas kitam.

Mūsų misija ir tikslai - aukščiausios klasės virtuvės baldų gamyba, kurių kokybė prilygsta žinomiausiems pasaulio virtuvės baldų gamintojams. Mūsų atliktas darbas nepriekaištingas; suteikiame daug laisvės individualiems dizaino sprendimams. Esminis mūsų įmonės pranašumas - mes galime nesilaikyti standartų ir baldus priderinti prie išties unikalių sprendimų, ko Jums niekada nepasiūlys didžiosios bei visiškai standartizuotos baldų gamybos įmonės.

Šiuolaikinės virtuvės baldų gamybos technologija ypatinga tuom, kad gamyba prasideda jau salone, kur specialiomis programomis sumodeliuojamas kliento poreikius ir norus atitinkantis baldas. Iš salono visi parametrai nusiunčiami į gamyklą, kur baldai gaminami lygiai tokie, kokius Jūs ir įsivaizdavote.

Baldai gaminami iš natūralaus ąžuolo lukštu dengtos plokštės, dažytos MDF (medžio dulkių) plokštės ir žinoma iš laminuotos medžio drožlių plokštės. MDF pokštė gali būti dažoma matiniais arba blizgiais dažais, blizgios detalės yra dengiamos papildomu skaidriu lako sluoksniu, tam kad apsaugoti nuo smulkių subraižymų. Dažyto MDF’o detalės dažniausiai naudojamos tik išorinėms (matomoms) baldų detalėms. Dažyto MDF’o detalių privalumas yra tai, kad nudažyta detalė atrodo kaip iš vientisos masės, MDF’a prieš dažant lengva apdirbti, padaryti norimos formos briaunas ir išfrezuoti pageidaujamus raštus. Ši medžiaga taip pat puikiai tinka lenktų detaliu gamybai. Šios detalės suteikia prabangos įspūdį.

Gamyboje taip pat naudojama natūralaus ąžuolo lukštu dengta MDF plokštė. Tokia plokštė yra beicuojama klijento pageidaujama spalva ir tada lakuojama.

Kokybiška furnitūra – labai svarbus baldų elementas. Dažnai furnitūra sudaro daugiau nei pusę baldų kainos, bet panaudojus pigią furnitūrą baldas praranda ir pusę savo žavesio. Mes rekomenduojame Blum ir Hafele furnitūrą, klientams, norintiems pataupyti siūlome FGV stalčius be stabdymo mechnizmo.

Mes siūlome labiai patogų stalviršio sujungimą sufrezuojant, tai labiai palengvina stalviršio valymą, ir yra tikrai geresnis sprendimas nei sujungimas naudojant aliumnio juosteles.

Šiuo metu vienas prabangiausių sprendimų Jūsų virtuvėje yra stalviršiai iš „Corian“ medžiagos. Ši ypatinga lieto akmens medžiaga yra itin patogi patiems netikėčiausiems projektams.

Kontaktinė informacija
Telefonas+370 687 34818
Mob. telefonas+370 687 34818
El. paštasinfo@alkena.lt
Svetainėhttp://www.alkena.lt
AdresasDubysos g. 19, 2 a., Klaipėda (žemėlapis)
Baldų pasažas "DECO", 2-as aukštas
Dubysos g. 19, Klaipėda
Tel. +370 687 34818
El. p. info@alkena.lt
I-V  nedirba
VI   nedirba
VII  nedirba
 
 
Įmonių paieška Ieškoti