ANTIKOS IR DEKORO CENTRAS, UAB

UAB "Antikos ir dekoro centras" specializuojasi į antikvarinę ir antikinio stiliaus reprodukcijų prekybą, kurios centras - senovinių baldų parduotuvė, esanti adresu: Laisvės a. 26, Panevėžys.

 
UAB "Antikos ir dekoro centras" specializuojasi į antikvarinę ir antikinio stiliaus reprodukcijų prekybą, kurios centras - senovinių baldų parduotuvė, esanti adresu: Laisvės a. 26, Panevėžys.

Mūsų parduotuvėje eksponuojama plati senovinių dirbinių įvairovė t.y.: antikvariniai paveikslai, veidrodžiai, vidaus-lauko ir fontanų skulptūros, antikvariniai baldai, šviestuvai, laikrodžiai, kilimai, židinio apdailos, indai ir kiti interjero elementai ir aksesuarai, kurie pagaminti iš tokių medžiagų: kaip natūralus medis, natūrali oda, marmuras, žalvaris, bronza, alavas (bronzos, vario ir sidabro mišinys), porcelianas, krikštolas ir kt.

Čia apstu antikvariato ir reprodukcijų, taikomų interjeruose, eksterjeruose ir puošiant namų aplinką ar sodą. Pas mus eksponuojamos:

amžiaus ir žmogaus rankų nuglūdintos brangios ir retos vertybės;
neįprastos dovanos;
nebrangūs, artimi širdžiai ir išliekamąją vertę turintys daiktai;
nuostabūs, įvairių stilių ir laikotarpių (barokas, rokokokas, secesinis - new art, karalienės Viktorijos, gotikinis) interjero ir eksterjero apdailos ir buities elementai, stebinantys savo išraiškingomis linijomis, plastika, elegancija ir rafinuotumu.
sendinti baldai su rankų darbo puošybos elementais - reprodukcijos, kurios plačiai taikomos privačiuose ir visuomeniniuose interjeruose. Tai senovės ir moderno sintezės elementai puikiai derantys prie šiuolaikinio interjero.
įvairių dydžių ir paskirties skulptūros bei metalo dirbiniai: kaip varis, bronza, juodasis metalas, marmuras, mėlynasis akmuo ir kt.

Visa tai Jūs galite pas mus nusipirkti vietoje arba užsisakyti!

Mes Jums siūlome tai, kas nepaklūsta greitai besikeičiančioms mados tendencijoms, tai, kas dvelkia praeitimi, atspindi Vakarų ir Rytų Europos istoriją ir tai, kas savaime ir yra - stilius ir mada.
Kontaktinė informacija
Telefonas+370 65788993
Mob. telefonas+370 65788993
El. paštasinfo@antikoscentras.lt
Svetainėhttp://www.antikoscentras.lt
AdresasLaisvės a. 26, PANEVĖŽYS (žemėlapis)
 
Įmonių paieška Ieškoti