APARTMENT GRES, UAB

Dabar, kai žmonės pavargę nuo nuolatinio bėgimo, įtampos ir oficialumo, atsiranda natūralus noras bent namuose susikurti jaukų kampelį, kur būtų galima pamiršti dienos rūpesčius.

 
Dabar, kai žmonės pavargę nuo nuolatinio bėgimo, įtampos ir oficialumo, atsiranda natūralus noras bent namuose susikurti jaukų kampelį, kur būtų galima pamiršti dienos rūpesčius.

Vis daugėja žmonių, turinčių rafinuotą skonį ir norinčių sukurti savo būstą ne tik patogų, bet ir stilingą, jaukų bei šiltą ir ekologišką. Baldų ir interjero salone “Casa bella” rasite aukštos kokybės, natūralių medžiagų, rankų darbo, puoštų raižiniais ir sendintų įvairiais tradiciniais būdais baldų. Jie ne tik funkcionalūs, bet ir puošiantys!

Čia galima pirkti arba užsisakyti pagal savo poreikius tiek lietuvių, tiek italų gamintojų įdomaus dizaino nestandartinių baldų iš 100% medžio masyvo, minkštų baldų, atitinkančių pretenzingo kliento poreikius bei išskirtinių interjero detalių asortimentą palankiomis kainomis. Jus nustebins platus gaminamų baldų, skirtų visoms namų erdvėms, pasirinkimas. Projektuotojai nemokamai atvyks į namus ir pateiks jums labiausiai tinkantį interjero variantą – pradedant baldais baigiant tekstile ir puošybos elementais.

Baldų gamybai naudojamos natūralios medžiagos - medienos masyvas, įvairių faktūrų ir raštų oda, audiniai, kurie gali būti parenkami tiek pagal paruoštą katalogą, tiek pagal kliento norą. Pageidaujant į svetainės baldus įmontuojami miegamieji mechanizmai, pasirenkama indivuduali komplektacija. To paties dizaino komplektuojamos tiek sofos, tiek kampai.
Kontaktinė informacija
Telefonas8 41 540635
Mob. telefonas8 682 41713
El. paštasinfo@apartment-gres.eu
Svetainėhttp://www.apartment-gres.eu
AdresasPramonės g. 17B, Šiauliai (žemėlapis)
 
Įmonių paieška Ieškoti