ARNEIGA, UAB BALDŲ SALONAS
ARNEIGA, UAB BALDŲ SALONAS

Panevėžyje baldų salonas „Arneiga“ sėkmingai dirba nuo 1993-jų metų. Savo klientams siūlo nebrangius, bet kokybiškus baldus. Jei svajojate apie patogius, išskirtinius ar prabangius baldus, būtinai užsukite į vieną iš dviejų mieste esančių salonų, ir jūsų svajonė taps realybe!

 
Dviejuose baldų salonuose baldų pasirinkimas ypač platus. „Arneiga“ savo klientams siūlo lietuviškus minkštus svetainės, korpusinius, miegamojo, vaikų kambario ir išskirtinius ypač prabangius odinius baldus.
Perkantiems baldus „Arneiga“ siūlo platų baldinių audinių pasirinkimą, kuriuos priderinsite prie bet kokio interjero.
Salonuose siūloma aukštos kokybės spyruoklinių ar lateksinių čiužinių, kurie gali būti ne tik standartinių išmatavimų, bet ir pagal kiekvieno kliento individualų užsakymą.
Baldų salonas „Arneiga“ yra oficialus, bene didžiausio Lietuvoje, minkštų baldų gamintojo „Gintaro baldai“ atstovas Panevėžyje. Todėl vienas iš mūsų salonų yra firminė „Gintaro baldai“ parduotuvė, kurioje baldus įsigysite gamintojo kainomis.
Tik pravėrus salono duris, pirkėjus nustebins ypač mažos kainos. Be to yra galimybė baldus įsigyti išsimokėtinai. Išsimokėjimo terminas nuo 3 iki 36 mėnesių, be pradinės įmokos! Visiems „Arneiga“ salonuose pirktiems baldams suteikiama 18 mėnesių garantija.
Užsukę į „Arneiga“ baldų salonus jūs tikrai nenusivilsite, nes jums padės išsirinkti baldus, surinks ir atveš juos į namus. Visos šios paslaugos teikiamos vienoje vietoje.
Laukiame jūsų!
Kontaktinė informacija
Telefonas(45) 466977
Mob. telefonas(699) 38244
El. paštasbaldai@arneiga.lt
Svetainėhttp://www.arneiga.lt
AdresasRespublikos g. 28, PANEVĖŽYS (žemėlapis)
 
Įmonių paieška Ieškoti