AUDIMPEKSAS, BALDINIU AUDINIU CENTRAS
AUDIMPEKSAS, BALDINIU AUDINIU CENTRAS

Didmenine ir mazmenine prekyba baldiniais audiniais ir dirbtine oda; senoviniai gobelenai paveikslai dekoracijoms; didelio atsparumo audiniai autobusų sėdynėms; automobilinis veliūras; specialūs audiniai ir oda restoranų baldams; užuolaidiniai ir lovatiesių audiniai viešbučiams; galanterinė dirbtinė oda rankinėms batams; dirbtinė oda sporto klubų inventoriui ir įrengimams; dirbtinė oda medicininėms kušetėms ir operaciniams ...

 
Jūsų namuose stovinti sofa jau paseno ir gobelenas nusidėvėjo? Mes galime Jums padėti ją atnaujinti!

Mūsų įmonė įkurta 1995, tad jau daugiau nei penkiolika metų dirbame baldinių audinių srityje. Per šiuos metus įgijome daug patirties ir žinių, kurias esame pasiruošę perduoti savo pirkėjams. Šiuo metu mes dirbame su tokiomis garsiomis įmonėmis kaip Hornschuch, Vowalon, Escolys, Annabel, Algemene, Verstraete & Verbauwede, Yebane, Vilber, Dino Zoli, Movelta, Para ir kitas. Kadangi tiesiogiai bendradarbiaujame su pirmaujančiais baldinių audinių gamintojais, galime užtikrinti puikią gaminių kokybę už prieinamą kainą.

Taip pat esame pastovūs tarptautinių baldų ir tekstilės parodų dalyviai - Decosit (Belgija), Heimtextil (Vokietija), Proposte (Italija), Intertextile (Kinija). Šių parodų metu sužinome karščiausias baldinių audinių tendencijas, susipažįstame su naujais gamintojais ir tiekėjais. Tokiu būdu užtikriname madingų, kokybiškų audinių pasiūlą.

Mūsų puslapyje rasite aktualios informacijos apie baldinių audinių gamybą , kokybę, teisingą pasirinkimą, priežiūrą, dėmių valymą ir kitus susijusius dalykus. Mums svarbu, kad kiekvienas pirkėjas galėtų atskirti gerą ir kokybišką audinį nuo prasto, mokėtų teisingai prižiūrėti savo baldus. O kai ateis metas juos pakeisti - apsilankykite mūsų parduotuvėje, esancioje Savanoriu pr. 178. Čia suteiksime Jums visą reikalingą informaciją ir padėsime išsirinkti audinius, atitinkančius visus Jūsų poreikius.

Šiuo metu Baldinių Audinių centre siūlome tokį asortimentą:


gobelenai ir dirbtinė oda minkštiems baldams;
senoviniai gobelenai, paveikslai dekoracijoms;
didelio atsparumo audiniai autobusų sėdynėms;
automobilinis veliūras;
specialūs audiniai ir oda restoranų baldams;
užuolaidiniai ir lovatiesių audiniai viešbučiams;
galanterinė dirbtinė oda rankinėms , batams;
dirbtinė oda sporto klubų inventoriui ir įrengimams;
dirbtinė oda medicininėms kušetėms ir operaciniams stalams.
Kontaktinė informacija
Telefonas+37068733757
Mob. telefonas+37068733757
El. paštasinfo@audiniai.lt
Svetainėhttp://www.audiniai.lt
AdresasSavanoriu pr. 178, Vilnius (žemėlapis)
Baldiniu Audiniu Centras
Savanoriu 178, Vilnius (žemėlapis)
Tel. +37068733757
Faks. +37068733757
El. p. info@audiniai.lt
I-V  09:00 - 17:00
VI   nedirba
VII  nedirba
 
 
Įmonių paieška Ieškoti
 
 

Įmonės populiariausios prekės