AUSTER, UAB
AUSTER, UAB

UAB "Auster" UAB \"Auster\" ir Ko Lietuvos, Pabaltijo ir Rusijos rinkose prekiauja didžiausio pasaulyje baldų gamintojo "Ashely" (JAV) produkcija. Taip pat išskirtinių Europos baldų gamintojų produktais. Įmonės koncepcija pasiūlyti rinkai išskirtinius, analogų rinkoje neturinčius produktus, išsiskiriančius savo kokybe ir dizainu.

 
UAB "AUSTER" įkurta 1995 m. Kauno mieste, kaip baldų prekybos įmonė. Pasirinkta kryptis - pateikti baldų rinkai tokių prekių , kurių pirkėjai Lietuvoje dar nėra matę. Nuo pat pradžių buvo pasiūlyti garsių JAV firmų "ASHLEY" gaminami baldai, kurių kolekcijų galimybės leidžia apstatyti visą gyvenamąjį būstą. Šios minkštų baldų kolekcijos savo stiliumi, funkcionalumu, patogumu ženkliai išsiskiria tarp kitų rinkoje siūlomų panašaus tipo baldų, o valgomojo baldai ir staleliai neturi analogų.
UAB "AUSTER" importuoja baldus ir iš Europos šalių: minkštus svetainės baldus "CALIAITALIA" iš Italijos, stilingus modernius ir klasikinius svetainės baldus "HASSE", "ZIJLSTRA" ir "VERFAILLIE" ", bei modernius žurnalinius stalelius NOVYTA iš Belgijos ir kt.
Įmonė plėtė savo veiklą, todėl buvo atidaryti baldų salonai: Kaune baldų ir interjero centre "PLAZA" Taikos pr. 140, Vilniuje baldų namuose "SKRAJA" Naugarduko g. 55a., prekybos ir pramogų sostinėje AKROPOLIS Ozo g. 25, interjero ir apdailos medžiagų centre DOMUS GALERIJA.
Šiandien UAB"AUSTER" įmonės šūkis - "AUSTER BALDAI" - iš Amerikos ir Europos.
Po ketverių metų buvo vystoma ir kita prekybinė veikla, nesusijusi su baldų prekyba, todėl 1999 m. buvo įkurta įmonė UAB "AUSTER IR KO". Naujoji įmonė pateikė Lietuvos rinkai labai platų odinės galanterijos prekių, rašymo priemonių ir verslo dovanų bei aksesuarų asortimentą. Šiuo metu galime pasiūlyti garsių pasaulio firmų "PIQUADRO" iš Italijos, "NEW - K" iš Vokietijos "CLAUDIO FERRICI" iš Olandijos ir kt. odos galanterijos gaminius. Rašiklius "CARAN D'ACHE" iš Šveicarijos, "AQUILA BRAND" ir "LALEX" iš Italijos.
UAB "AUSTER IR KO" prekybinė koncepcija - pasiūlyti pirkėjui prekes, kurios savo savybėmis ir galimybėmis patenkintų aukščiausius pirkėjų reikalavimus.
Kontaktinė informacija
Telefonas(37) 210569
El. paštasauster@auster.lt
Svetainėhttp://www.auster.lt
AdresasDraugystės g. 17, KAUNAS (žemėlapis)
AUSTER BALDAI, UAB AUSTER
Taikos pr. 141, ( PLAZA III a. ), KAUNAS (žemėlapis)
Tel. (37) 210569
I-V   -
VI    -
VII   -
 
AUSTER BALDAI, UAB AUSTER
Naugarduko g. 55A, ( SKRAJA II a. ), VILNIUS (žemėlapis)
Tel. (5) 2135901
I-V   -
VI    -
VII   -
 
 
Įmonių paieška Ieškoti