AV INTERJERAI
AV INTERJERAI

specializuojamės individualių namų butų ir visuomeninių interjerų kūrime. Pateikiame 3D tūrinius vaizdus taip pat ir vidinės erdvės elektros instaliavimo apšvietimo santechnikos plytelių išdėstymo planus parenkame šviestuvus baldus ir kitus interjero elementus projektuojame nestandartinius virtuvės baldus židinius taip pat vykdome darbų autorinę priežiūrą. Brėžiniai pateikiami išsamūs gerai suprantami A3 formate. ...

 
Ar Jūs svajojate apie jaukius namus, kurie atspindėtų Jūsų unikalų skonį ir gyvenimo būdą? Jei taip, „ AV interjerų “ dizaineriai visuomet pasiruošę padėti realizuoti Jūsų vizijas. Mes suderiname Jūsų asmenybės pomėgius ir poreikius su mūsų profesinėmis žiniomis ir naujausiomis dizaino idėjomis, atsižvelgdami į Jūsų finansines galimybes.
Mūsų santykis su daiktais, su mus supančia aplinka dažnai apibrėžiamas estetinėmis kategorijomis, tačiau kartais to nepakanka ir mums prireikia epitetų: "puiku, super, faina, liuks, fantastika.....kas tai? Оgi tai teigiama reakcija į kažką daugiau nei estetinis reiškinys. Būtent taip dažnai vertinami interjerai. Norime, kad ir Jūsų namai keltų estetinį pasigėrėjimą. Kuriame įvairių stilių interjerus. Vertiname ilgalaikę kokybę, subalansuotus šviesos ir spalvų derinius, kurie veikdami kartu sukuria šiltus, jaukius namus. Mes nesistengiame kurti tokių interjerų, kuriuose matytųsi mūsų „tipiškas parašas“, bet atrandame dizaino sprendimus, kurie sukuria kiekvieno kliento unikalų stilių, atspindintį jo poreikius, skonį ir asmenybę.
Aukštos kokybės dizainas išauga iš dizainerio sugebėjimo suprasti užsakovo norus ir poreikius. Todėl tikimės iš užsakovų nuoširdaus bendravimo ir bendradarbiavimo, savo minčių ir norų išsakymo.
Mūsų šūkis: Nebijok naujų idėjų ir siek tobulybės !
Kontaktinė informacija
Mob. telefonas(600) 23850, (600) 24101
El. paštasinfo@avinterjerai.lt
Svetainėhttp://www.avinterjerai.lt
AdresasDanės g. 7-2, KLAIPĖDA (žemėlapis)
 
Įmonių paieška Ieškoti