BALDAI DELUXE
BALDAI DELUXE

Baldai Klaipėdoje gaminami jau nuo seno. Klaipėdietiški gaminiai yra populiarūs ne tik Lietuvoje bet ir užsienyje.“ Deluxe baldai “ tęsdama senąsias tradicijas kuria ir gamina baldus garsindama savo puikiais gaminiais mūsų miestą Klaipėdą. UAB "DELUXE BALDAI" gamina aukštos kokybės komfortabilius funkcionalius bei stilingus minkštuosius svetainės ir miegamojo baldus. Kvalifikuoti specialistai kokybiškos medžiagos ir ...

 
.

Kviečiame mūsų baldais puoštis kavines, restoranus , viešbučius ir visus visus, kam nesvetimas kokybės, grožio ir komforto supratimas.

Apsilankę mūsų salonuose patraukliomis kainomis rasite modernių bei klasikinių minkštųjų svetaines baldų, miegamojo lovų , čiužinių, kavos staliukų, bei įvairių interjero detalių Didelis modelių pasirinkimas, plati spalvų ir raštų gama, kiekvienas komplektas yra išskirtinis. Kiekvienais metais atsižvelgiant į klientų pageidavimus ir šiuolaikinės mados tendencijas papildome savo baldų kolekciją naujais modeliais , nuolat tobuliname gamybos technologijas bei atnaujiname audinių ir odos gaminių pasiūlą.

Mes stengiamės dėl jūsų patogumo, komforto, poilsio, sveikatos, geros nuotaikos ir jaukaus interjero.

Mūsų tikslas - teisingas kokybės ir kainos santykis!
Kontaktinė informacija
Mob. telefonas+37069926858
El. paštasinfo@baldaideluxe.lt
Svetainėhttp://www.baldaideluxe.lt
AdresasBaltijos pr. 6a, Klaipėda
baldai deluxe
Baltijos pr. 6a
Tel. +37069926858
El. p. info@baldaideluxe.lt
I-V  10:00 - 19:00
VI   10:00 - 17:00
VII  nedirba
 
 
Įmonių paieška Ieškoti