BALDUVA, UAB
BALDUVA, UAB

Įmonėje dirba profesionalūs ir savo darbą mylintys meistrai konstruktoriai ir dizaineriai. Pagal kliento norimo baldo viziją įmonės dizaineris padės surasti tinkamiausią projekto sprendimą spalvų ir furnitūros pasirinkimą o kvalifikuoti meistrai kokybiškai ir nepriekaištingai jį pagamins. Įgyvendiname ne tik mūsų įmonės bet ir kitų projektavimo firmų architektų bei dizainerių idėjas ir kviečiame juos bendradarbiauti. ...

 
Uždaroji akcinė bendrovė „Balduva“ įkurta 1997 metais Kauno mieste. Nuo įmonės įkūrimo pradžios pagrindinė veikla buvo nestandartinių kietųjų baldų gamyba. Taip atsirado pavadinimas „Kieti baldai“.

Per 13 veiklos metų UAB „Balduva“ sukaupė didžiulę baldų gamybos, projektavimo ir konstravimo patirtį. Buvo įgyvendintas ne vienas sudėtingas projektas.

Įmonėje dirba profesionalūs ir savo darbą mylintys meistrai, konstruktoriai ir dizaineriai. Pagal kliento norimo baldo viziją įmonės dizaineris padės surasti tinkamiausią projekto sprendimą, spalvų ir furnitūros pasirinkimą, o kvalifikuoti meistrai kokybiškai ir nepriekaištingai jį pagamins. Įgyvendiname ne tik mūsų įmonės, bet ir kitų projektavimo firmų, architektų bei dizainerių idėjas ir kviečiame juos bendradarbiauti.

Baldų gamybai įmonė naudoja įvairiausiais medžiagas ir furnitūrą. Baldus gaminame iš natūralaus medžio masyvo, laminuotos drožlių plokštės, aukšto slėgio laminato, dažytos ar faneruotos medžio dulkių ar drožlių plokštės. Taip pat gamybai naudojame metalą, stiklą, audinį, natūralų ir dirbtinį akmenį.

Baldinės medienos apdirbimui naudojami įvairūs dažai, lakai, aliejai, vaškai, beicai ir sendinimo medžiagos. Išgaunamas pats įvairiausias baldų paviršius. Vis dažniau baldai puošiami raižiniais, piešiniais, inkrustacijomis ir dekupažu.

Įmonės veiklos geografija apima visą Lietuvą. Baldus ne tik suprojektuojame ir pagaminame, bet ir atvežame bei sumontuojame kliento namuose bet kuriame Lietuvos kampelyje. Nuo pat pirmųjų savo veiklos metų įmonė siekia užtikrinti aukštą gamybos ir paslaugų kokybę.

Atsižvelgdami į kliento finansines galimybes, galime pagaminti tokį patį ar panašų baldą skirtingomis kainomis, naudodami brangesnes ar pigesnes mežiagas, furnitūrą.

Kviečiame pavartyti baldų katalogą, kuriame sudėti tik mūsų įmonėje pagaminti baldai.
Kontaktinė informacija
Telefonas(37) 323723
El. paštaskaunas@kietibaldai.lt
Svetainėhttp://www.kietibaldai.lt
AdresasA. Mickevičiaus g. 43-1, KAUNAS (žemėlapis)
 
Įmonių paieška Ieškoti