BUTIKAS.LT

 
Mes jauni, mes lankstūs... Mes nuolat ieškome kažko naujo ir būtinai pasiūlome jums! O kas svarbiausia – mes taupome jūsų laiką ir pinigus.

Mes nekaupiame sandėlio, tačiau dirbame su labai aktyviais pasaulio rinkoje partneriais ir siūlome šimtus pasirinkimo galymybių jūsų interjerui, dovanai ar tiesiog mielą širdžiai pirkinį per ganėtinai trumpą laiką.

Norite užsakyti didesniais kiekiais – būtinai pirmiausia kreipkitės į mus – pateiksime specialų pasiūlymą.
Norite platinti mūsų prekes, ar turite kitokį verslo pasiūlymą – duokite žinią ir mes su jumis susisieksim.
Galbūt jūs kažką patys gaminate ir norėtumėte parduoti? Drąsiai kreipkites – pasirašysim verslo planą!

Mūsų krautuvėlėje rasite kokybiškų prekių namams, dovanoms, vaikams ir viskas patraukliomis kainomis. Nesame didelė įmonė, tad vertiname kiekvieną pas mus apsilankiusį klientą.

Švenčiate vestuves, gimtadienį, dalyvaujate firmos ar draugų vakarėlyje ar tiesiog norite papuošti švenčių proga namus, atnaujinti juos naujomis detalėmis, o gal gyvybės norite įkvėpti savo kiemui – pas mus visada rasite iš ko pasirinkti.

Mes tiesiogiai dirbame su gamintojais arba regioniniais platintojais, todėl visada galime pasiūlyti geriausią kainos ir kokybės santykį.

Jūs norėtumėt ką nors iš mūsų siūlomų prekių gauti pats dovanų? Tada atsiuskite užsakymo formą, o komentaruose būtinai nurodykit „MANO SVAJONIŲ DOVANOS“, taip pat surašykite savo artimųjų, draugų el.pašto adresus ir mes šį jūsų sąrašą paskelbsime! Taip jūsų svajonės taps realybe.
Kontaktinė informacija
Telefonas+370 687 99676
Mob. telefonas+370 687 99676
El. paštasinfo@butikas.lt
Svetainėhttp://www.butikas.lt
 
Įmonių paieška Ieškoti