DONATO VAIVADOS INDIVIDUALI VEIKLA
DONATO VAIVADOS INDIVIDUALI VEIKLA

Mūsų kolektyvas dirba jau 5-erius metus. Pagrindinė veikla yra ąžuolinių lauko – sodo gaminių gamyba. Mes specializuojamės į nestandartinius rankų darbo gaminius iš ąžuolo. Tai yra lauko – sodo baldai pavėsinės šulinių apdailos sūpynės smėlio dėžės šunų būdos lauko tualetai ir kt. gaminiai kurie ne tik papuoš Jūsų sodybą bet ir suteiks galimybę patogiai ...

 
Gaminių kokybė - tai svarbiausias aspektas. Jau dabar galime didžiuotis, kad mūsų gaminiai yra tvirti, ilgaamžiški ir patrauklūs. Nedideli įtrūkimai, atsiradę dėl saulės, vėjo ir lietaus poveikio, gaminiams suteiks natūralumo. Lauko baldai, pavėsinės, šulinių apdailos impregnuojami baldiniais aliejais du kartus. Jeigu norite, kad gaminiai neprarastų geros išvaizdos, rekomenduojame kartą per sezoną atnaujinti juos.
Ąžuolas visais laikais garsėjo kaip stiprybės medis, todėl kruopščiai ir su meile rankomis apdirbtas ąžuolo baldas ar kitas gaminys visuomet sukelia teigiamus jausmus, patikimumą, ilgaamžiškumą. SODBALDIS pasirūpins, kad Jūsų sodas būtų išskirtinis!
Kontaktinė informacija
Mob. telefonas(685) 20097
El. paštassodbaldis@gmail.com
Svetainėhttp://www.sodbaldis.lt
AdresasŠilalės raj., Laukuvos sen., Šilalė (žemėlapis)
 
Įmonių paieška Ieškoti