KEMENA, UAB
KEMENA, UAB

UAB “Kemena” gamina sendintus dekoruotus baldus. Tai vienetiniai gaminiai, kurių visos detalės - tik iš natūralios medienos.

 
1996 m. įkurta UAB “Kemena” gamina sendintus dekoruotus baldus. Tai vienetiniai gaminiai, kurių visos detalės - tik iš natūralios medienos. Baldų paviršiai padengti specialiu baldiniu vašku. Vidus dengiamas baldiniu aliejumi, kuris ne tik impregnuoja medieną, bet ir suteikia senumo įspūdį. Priklausomai nuo pasirinktos, vienos iš siūlomų, spalvos ir piešinio, to paties modelio baldai gali atrodyti visiškai skirtingi. Baldų dažymas ir sendinimas atliekamas rankiniu būdu. Tapybinį dekorą atlieka profesionalūs dailininkai, todėl pagal užsakovo pageidavimą galima išpildyti labai skirtingo stiliaus piešinius: nuo minimalistinio dekoravimo iki ikoninės ar portretinės tapybos. Sendinimo- t.y. „baldo nusidėvėjimo“ intensyvumas atliekamas suderinus su užsakovu. Užsakovui pageidaujant, balduose panaudojami rankų darbo vyriai, rankenėlės ir kiti kalviniai kaustymo elementai. Siūloma baldų modelių įvairovė leidžia pasirinkti vieno stiliaus baldus viso namo, užmiesčio vilos, restorano ar viešbučio apstatymui.

Dalis „Kemenos“ produkcijos gaminama Norvegijos rinkai, bendradarbiaujama su baldų fabrikais. 2002 m. „Kemenos“ produkciją gerai įvertino Rusijos Mityščių miesto mugės lankytojai. Nuo 2005 metų pabaigos galimybę įsigyti „Kemenos“ baldus jau turi ir Anglijos pirkėjai.
Kontaktinė informacija
Mob. telefonas(612) 14986
El. paštaskemena@mail.lt
Svetainėhttp://www.kemena.lt
AdresasStoties g. 42, PANEVĖŽYS (žemėlapis)
 
Įmonių paieška Ieškoti