NEMUNO BALDŲ PREKYBA, UAB
NEMUNO BALDŲ PREKYBA, UAB

"Nemuno baldai" pradėjo savo veiklą 1994-ųjų lapkričio 21 dieną. Įmonė pradėjo gaminti ir prekiauti pirmaisiais savo minkštų baldų gaminiais. Per savo veiklos metus įmonė plėtojo savo parduodamų prekių asortimentą ir šiandien gamina apie 20 skirtingų modelių minkštų baldų komplektų iš gobeleno ir odos. Spalvų gama taip pat labai plati - vien tik odiniams baldams ...

 
"Nemuno baldai" pradėjo savo veiklą 1994-ųjų lapkričio 21 dieną. Įmonė pradėjo gaminti ir prekiauti pirmaisiais savo minkštų baldų gaminiais. Per savo veiklos metus įmonė plėtojo savo parduodamų prekių asortimentą ir šiandien gamina apie 20 skirtingų modelių minkštų baldų komplektų iš gobeleno ir odos. Spalvų gama taip pat labai plati - vien tik odiniams baldams gaminti naudojama 30-ties atspalvių oda. Įmonė prekiauja baldų audiniais ir konstrukcijomis.

Baldai gaminami pagal individualius užsakymus. Kainų skalė svyruoja nuo 600 iki 12000 litų. Pageidavimai įvykdomi per 3 - 5 dienas (išimtis - skubus užsakymas).Užsakyti baldai pristatomi klientui tiesiai į namus. Apie 42 proc. pagamintos produkcijos eksportuojama į užsienį. UAB "Nemuno baldai" palaiko verslo ryšius su JAV, Vokietija, Belgija, Lenkija, Rusija, Kazachija, Baltarusija, Ukraina, Latvija, Estija.

"Nemuno baldų" produkcijoje naudojamą medieną, į vairius dekoratyvinius audinius, gobeleną, poroloną, įvairius mechanizmus bei tvirtinimo elementus įmonė importuoja iž užsienio (JAV, Kanados, Italijos, Ispanijos, Vokietijos, Belgijos, Sirijos, Čekijos).

UAB "Nemuno baldai" - baldų pramonės asociacijos "Medė" narė. Kiekvienais metais įmonė aktyviai dalyvauja tradicinėje baldų parodoje "Lietuviški baldai", rengiamoje Lietuvos parodų centre "Litexpo".
Kontaktinė informacija
Telefonas(3) 4660005
Mob. telefonas
Svetainėhttp://www.nemunobaldai.lt
AdresasJ.Basanavičiaus 37A, KAIŠIADORYS (žemėlapis)
NEMUNO BALDŲ CENTRAS
Justiniškių g. 79, Vilnius (žemėlapis)
Tel. (5) 2461010
I-V   -
VI    -
VII  nedirbame -
 
NEMUNO BALDŲ CENTRAS
Baltijos pr. 10, Klaipėda (žemėlapis)
Tel. (4) 6300717
El. p. klaipeda@nemunobaldai.lt
I-V   -
VI    -
VII  nedirbame -
 
NEMUNO BALDŲ CENTRAS
Taikos 125B, Kaunas (žemėlapis)
Tel. (3) 7777775
I-V   -
VI    -
VII  nedirbame -
 
 
Įmonių paieška Ieškoti