NESTANDARTINIAI BALDAI, A. BUDRIKO IĮ
NESTANDARTINIAI BALDAI, A. BUDRIKO IĮ

Pasiūla: virtuvės, jaunuolio, miegamojo, vonios, biuro, viešbučių, barų ir kitos projektacijos baldus.

 
Individuali Alvydo Budriko įmonė įsikūrusi Šilutės mieste, ir yra viena iš seniausių nestandartinius baldus gaminanti įmonė vakarų Lietuvoje. Mūsų įmonė tenkina net ir pačių įnoringiausių klientų norus ir vizijas, pasiūlydama jiems nepriekaištingos kokybės, išskirtinio dizaino ir itin modernios projektacijos nestandartinius baldus. 15 metų dirbanti įmonė turi sukaupusi didžiulę patirtį, nuolat atnaujiną gamybos įrangą, turi įsirengusi medienos ir dažymo cechus.


Įmonėje dirba didelę patirtį turintys šioje srityje specialistai: baldžiai ir staliai, kurie garantuos nepriekaištingos produkcijos kokybę ir patvarumą, dizaineriai ir meistrai, kurie itin imlūs naujovėms, modernūs, bei patikimi partneriai, padėsiantys jums sukurti vienintelį ir unikalų projektą, atitiksiantį jūsų pageidavimus.


Nestandartinius baldus gaminanti įmonė taiko naujausias technologijas, bei moderniausias medžiagas, tokias kaip visoje Europoje žinomas (LMDP, MDF, MDP, MPP, klijuotą fanerą, medžio lukštą, plastiką). Įmonė naudoja pripažintą, bei patikimą baldinę furnitūrą (BLUM, HAFELE, HETTICH, FGV). Spalvas ir atspalvius galėsite pasirinkti pagal RAL, NCS, Becker Acroma arba TIKKURILA paletes.


Pasiūla: virtuvės, jaunuolio, miegamojo, vonios, biuro, viešbučių, barų ir kitos projektacijos baldus.


Paslaugos : baldus pristatome, montuojame ir instaliuojame bet kuriame Lietuvos kampelyje. Jei kartais atsirastų defektų, įmonė be jokio papildomo mokesčio juos iškart pašalins.


Mūsų įmonė siekia tapti pripažinta rinkos lydere, siūlydama klientams ypač aukštą kokybę,bei kvalifikuotą aptarnavimą!


Mums visada bus malonu matyti Jus tarp mūsų klientų!
Kontaktinė informacija
Mob. telefonas(685) 79174
El. paštasinfo@nestandartiniaibaldai.lt
Svetainėhttp://www.nestandartiniaibaldai.lt
AdresasRamučių 1, ŠILUTĖ (žemėlapis)
 
Įmonių paieška Ieškoti