TAMING, UAB
TAMING, UAB

 
UAB “TAMING” – tai įmonė užsiimanti didmenine bei mažmenine prekyba

elektros prekėmis.

Nors mūsų įmonė jauna ir nedidelė, nėra plačiai žinoma elektros montuotojų tarpe, tačiau galime Jus patikinti, kad kiekvienam kuris užsiima elektros instaliacija pasistengsime pasiūlyti reikiamą prekę už tikrai patrauklią kainą. Jeigu norimos prekės neturėsime vietoje, mes ją užsakysime ir vienos-dviejų dienų bėgyje ji jau bus mūsų asortimente. Norime pabrėžti, kad savo asortimentą mes formuojame išskirtinai pagal Jūsų poreikius, todėl laikui bėgant pas mus Jūs rasite viską ko Jums reikia.

Kuo mes geresni už kitas, dideles ir gerai žinomas įmones? – Niekuo, tik išskirtiniu dėmesiu kiekvienam klientui. Mums nesvarbu, ar Jūs perkate vieną kilometrą kabelio, ar perkate 10m, ar perkate 100vnt šviestuvų, ar Jums reikia tik vieno vienintelio. Jūs esate mums vienodai brangūs.
Nors mes dirbate tik darbo dienomis nuo 8.00 iki 17.00, tačiau iš anksto susitarus mes atidarysime Jums parduotuvę ir vakare ar labai anksti ryte, savaitgaliais ar net švenčių dienomis.

Kviečiame visus apsilankyti adresu Vilkpėdės g.10, 22 korpusas, Vilniuje. (reikia įvažiuoti pro vartus į Vilkpėdės bazės teritoriją. Tik įvažiavus Jūs atsiremsite į pastatą su užrašu „Vokiška buitinė technika“, MES esame šiame pastate, 1 aukšte, įėjimas iš galinės pastato pusės, tad Jums reikia Jį apvažiuoti iš galo)

Kainų bei asortimento taip pat galite teirautis telefonu : .TEL.+370 52051381 MOB. +37060711113 arba siūskite užklausimus elektroniniu paštu info@taming.lt

Taip pat priimame pasiūlymus bendradarbiauti: prekių tiekimas, bendras elektros prekių užpirkimas, dalyvavimas projektuose ir t.t.
Kontaktinė informacija
Telefonas+370 52051381
Mob. telefonas+37060711113
El. paštasinfo@taming.lt
Svetainėhttp://www.taming.lt
AdresasVilkpėdės g.10, 22 korpusas, (vilkpėdės bazės teritorijoje), VILNIUS (žemėlapis)
 
Įmonių paieška Ieškoti