UAB "KAIRIU PREKYBA"
UAB "KAIRIU PREKYBA"

UAB „Kairių prekyba“ siūlo geriausias prekes iš Australijos. Todėl Jūsų dėmesio laukia perlai, kosmetika, oda ir odos gaminiai, apsauginiai, sportiniai akiniai ir akiniai nuo saulės, kietmedžio mediena.

 
UAB „Kairių prekyba” – tai tarsi mažytė Australija ir australiškos prekės. Savo veiklą pradėjome 2012 metais. UAB „Kairių prekyba” sumanytojas yra Victor Dominic Kairys - lietuvių išeivių sūnus, gimęs saulėtoje Australijoje. Tėvai išmokė jį lietuvių kalbos pagrindų ir 1990 m. pirmą kartą atsivežė į Lietuvą. Victor įsimylėjo Lietuvą iš pirmo karto. Gyvendamas Australijoje nepamiršo savo gimtinės, todėl niekada nepraleisdavo progos atvykti į Lietuvą, kurioje susirado ir savo antrąją pusę. Victor taip įsimylėjo Lietuvą ir jos grožį, jog nusprendė giliau įleisti savo šaknis. Taip gimė idėja sukurti UAB „Kairių prekyba“ ir tokiu būdu suartinti dvi nuostabias šalis – Lietuvą ir Australiją. Australija – tai ne tik kengūrų šalis. Vietose, kuriose nėra namų ar nesidriekia dykumos, stūkso iki 70 metrų aukščio medžiai, oras pritvinkęs saulės ir eukaliptų kvapo. Žemėje slypi deimantai, opalai, nafta. Jūros krantuose kultivuojami nuostabūs perlai.

UAB „Kairių prekyba” tikslas - šiuos nepaprastus turtus padaryti pasiekiamus visiems, kuriems svarbi kokybė, autentiškumas ir originalumas. Atlikusi nuoseklius pasiruošimo darbus, užmezgusi kontaktus ir šiltus draugiškus santykius su Australijos partneriais, UAB „Kairių prekyba“ siūlo geriausias prekes iš Australijos. Todėl Jūsų dėmesio laukia perlai, kosmetika, oda ir odos gaminiai, apsauginiai, sportiniai akiniai ir akiniai nuo saulės, kietmedžio mediena, SmartBurn katalizatoriai. Ypač kviečiame tuos, kuriuos domina didmeninė prekyba kosmetiniais aliejais, didmeninė prekyba mediena bei didmeninė prekyba oda ir odos dirbiniais. Žinoma, UAB „Kairių prekyba“ svarbus ir individualus pirkėjas – plėtojama mažmeninė prekyba kosmetika, perlais, akiniais, oda ir jos gaminiais. Norime akcentuoti tai, kad bet kokios australiškos prekės gali pasiekti Jūsų namus. Mes su malonumu padėsime jų įsigyti.
Kontaktinė informacija
Telefonas+370 (646) 86548
El. paštasinfo@kairiuprekyba.com
Svetainėhttp://www.kairiuprekyba.com
AdresasRinguvos g. 17, Kaunas (žemėlapis)
 
Įmonių paieška Ieškoti
 
 

Įmonės populiariausios prekės