VAIREMA, UAB
VAIREMA, UAB

 
UAB "Vairema" įsteigta 1995 metais. Dabar įmonės atstovybės veikia didžiuosiuose Lietuvos miestuose - Vilniuje, Panevėžyje, Marijampolėje ir Šiauliuose. Pastarajame mieste yra pagrindinė įmonės būstinė. Sėkmingai žengiame ir į kitų šalių rinkas - jau veikia atstovybė Latvijoje (Rygoje). Kasmet didėja įmonės apyvarta - tai pasiekiama papildant ir gerinant asortimentą, teikiant vis daugiau įvairių paslaugų. Džiaugiamės, kad mūsų produkcija jau gerai pažįstama ir plačiai naudojama, todėl stengiamės rasti naujų partnerių ir palaikyti ryšius su gamintojais, statybinėmis organizacijomis, architektais, projektuotojais ir individualiais užsakovais.
UAB "Vairema" yra viena didžiausių įmonių, plėtojančių mažmeninę ir didmeninę prekybą durų ir langų furnitūra. Tokia iš pat pradžių buvo įmonės veiklos kryptis, tad dabar, įgiję patirties, galime Jums pasiūlyti labai platų ir specifinį prekių asortimentą. Parduodame tiktai kokybišką žinomų gamintojų produkciją. UAB "Vairema" kartu su partneriais UAB "Romida" valdo didžiausią specializuotą mažmeninės prekybos tinklą "Spynų pasaulis".

UAB "Vairema" atstovauja Suomijos įmonei "Abloy Oy", kuri yra užraktų ir durų priedų gamybos lyderų visame pasaulyje. Su "Abloy" produkcija sprendžiamos rakinimo problemos įvairiausiose srityse. Tai daroma remiantis ilgalaike gamybos ir tyrimų patirtimi, klientų keliamais reikalavimais ir veiklos tikslais.

Be to, įmonė turi išskirtines teises platinti Italijos, Ispanijos, Vokietijos, Olandijos gamintojų - "Dnd", "Martinelli", "Ghidini", "AGB", "SPS" , "Securemme" - produkciją Lietuvoje.

UAB "Vairema" specializacija - ir sisteminių užraktų (vadinamųjų "Master Key" - vieno rakto sistemų), dažnai įrengiamų viešbučiuose, dideliuose gamybiniuose, pramoniniuose, administraciniuose pastatuose ir pastatų grupėse, kūrimas ir diegimas.

Tiekiame labai įvairią aukštos kokybės durų ir langų furnitūrą, skirtą tiek medinėms ir faneruotoms, tiek metalinėms durims gaminti. Didžioji produkcijos dalis atitinka Lietuvos ir Europos kokybės saugumo reikalavimus ir yra sertifikuota pagal ISO standartus.
Kontaktinė informacija
Telefonas8 (41) 502 401
Mob. telefonas8 (41) 502 401
El. paštasinfo@vairema.lt
Svetainėhttp://www.vairema.lt
AdresasV.Bielskio g. 18, ŠIAULIAI (žemėlapis)
Specializuota parduotuvė „Spynų pasaulis“
Verkių g. 44, Vilnius (žemėlapis)
Tel. 8 5 2316302
Faks. 8 5 2316302
I-V   -
VI    -
VII  nedirbame -
 
Specializuota parduotuvė „Spynų pasaulis“
Vytauto g. 110, Šiauliai (žemėlapis)
Tel. 8 41 429236
Faks. 8 41 502401
I-V   -
VI    -
VII  nedirbame -
 
Specializuota parduotuvė „Spynų pasaulis“
Vasario 16-osios g. 26, Panevėžys (žemėlapis)
Tel. 8 45 510646
I-V   -
VI    -
VII  nedirbame -
 
Specializuota parduotuvė „Spynų pasaulis“
Kauno g. 102, Marijampolė (žemėlapis)
Tel. 8 343 50812
I-V   -
VI    -
VII  nedirbame -
 
Pagrindinis biuras
V.Bielskio g. 18, LT-76161 Šiauliai, Lietuva (žemėlapis)
Tel. 8 (41) 502 401
Faks. 8 (41) 502 401
El. p. info@vairema.lt
I-V   -
VI    -
VII  nedirbame -
 
 
Įmonių paieška Ieškoti