VITOMA, UAB
VITOMA, UAB

UAB "Vitoma" prekiaujama produkcija gaminama naujausiomis technologijomis tik iš kokybiškų žaliavų ir atitinka Europoje galiojančius standartus. Visa produkcija yra sertifikuota kas byloja ISO sertifikavimo pažymėjimuose. Musu įmonė suinteresuota pastoviai bendradarbiauti su statybinėmis ir prekybinėmis organizacijomis taip pat plėsti savo dilerių ...

 
UAB "Vitoma" prekiaujama produkcija gaminama naujausiomis technologijomis tik iš kokybiškų žaliavų ir atitinka Europoje galiojančius standartus. Visa produkcija yra sertifikuota, kas byloja ISO sertifikavimo pažymėjimuose.
Musu įmonė suinteresuota pastoviai bendradarbiauti su statybinėmis ir prekybinėmis organizacijomis, taip pat plėsti savo dilerių tinklą.

Pirkejui suteikia galimybę pasirinkti vidaus durų deramą atspalvį, laminuotų durų arba padengta atsparia PVC danga, kuri suteikia segmentams papildomą apsaugą nuo aplinkos poveikio. Lauko durų - miltelinio dažymo, arba padengtas atsparia PVC danga. Mūsų prekiaujamos durys puošia Lietuvos, bei užsienio gyventojų butus, namus, verslo bei visuomeninius tradicinio ir modernaus stiliaus pastatus.

Užsakytus gaminius pristatome į jūsų pageidaujamą vietą. Pristatymas nemokamas!
Užsisakius vidaus kambario duris internetu taikome 10 % nuolaidą. Užsisakyti galima paspaudus ant norimos prekės pavyzdžio.
Kontaktinė informacija
Telefonas8 346 60005
Mob. telefonas8 612 89777
El. paštastomas@vitoma.lt
Svetainėhttp://www.vitoma.lt
AdresasJ. Basanavičiaus g. 37a, KAIŠIADORYS (žemėlapis)
 
Įmonių paieška Ieškoti