PREKYBOS PROJEKTAI, UAB
PREKYBOS PROJEKTAI, UAB

Vivawall.lt – naujas elektroninės parduotuvės sprendimas interjero kūrimo srityje. Šiandien mūsų Vivawall.lt "beta" versijos tinklapyje mes pristatome jums fototapetų galeriją, kurioje rasite žymių pasaulio fotomenininkų darbų, tinkančių jūsų pasirinktos erdvės sienų dekoravimui.

 
Vivawall.lt – naujas elektroninės parduotuvės sprendimas interjero kūrimo srityje. Šiandien mūsų Vivawall.lt "beta" versijos tinklapyje mes pristatome jums fototapetų galeriją, kurioje rasite žymių pasaulio fotomenininkų darbų, tinkančių jūsų pasirinktos erdvės sienų dekoravimui. Daugelis darbų savo kokybe ir turiniu pilnai atitinka jaukaus ir subtilaus fototapeto sampratą, o išskirtiniai panoraminiai vaizdai padės sukurti patalpos išskirtinumo pojūtį bei praplės jūsų erdvę įstabiu kanjono, lauko pievos ar kitu vaizdu. Leiskite sau daugiau! Kurkite nuostabų, individualų ir išskirtinį interjerą, pasinaudodami mūsų žiniomis bei inovatyviais sprendimais, ir jūsų originalumas džiugins ne tik jus, bet ir jūsų svečius! Atnaujinkite namus dar šiandien!

Vivawall.lt tikslas – pateikti išskirtinius, klientui tinkančius, bet kartu ir paprastus interjero dekoravimo sprendimus. Šiandien mes siūlome: paruoštus ir pagal individualius užsakymus gaminamus fototapetus, sienų lipdukus, fotodrobes ir sulankstomas kompaktiškas kėdes ButtonChair. Vivawall.lt produkcijos pagalba namus atnaujinti galėsite lengvai ir greitai, tačiau tam nereikės aukoti individualumo idėjos.

Jūsų Vivawall.lt kolektyvas
Kontaktinė informacija
Telefonas+370 620 59880
Mob. telefonas+370 620 59880
El. paštasinfo@vivawall.lt
Svetainėhttp://www.vivawall.lt
AdresasJ. Jasinskio g. 15, VILNIUS (žemėlapis)
 
Įmonių paieška Ieškoti