WOODLAND.LT
WOODLAND.LT

PASLAUGOS GAMYBA Baldai ( ąžuolas uosis termiškai apdorotas uosis bukas klevas ) Prieškambario Virtuvės Valgomojo Svetainės Miegamojo Vaikų Vonios Darbo kambario Biuro Terasos Durys ( ąžuolas uosis termiškai apdorotas uosis bukas klevas ) Lauko Vidaus Durų apvadai Laiptai ( ąžuolas uosis termiškai apdorotas uosis bukas klevas ) Laiptai ant betoninės konstrukcijos Laiptai ant metalinės ...

 
Woodland.Lt yra bendrovė, kuri turi ilgametę patirtį medienos pramonėje. Įmonė specializuojasi mažmenine ir didmenine prekyba ir gamyba medienos produktais:laiptai bei jų sudedamosios dalys,durys,įvairūs baldai ir interjero elementai. Šlapių ir sausų kietmedžio lentų pjovimu ir džiovinimu.
Su mūsų ilgalaike patirtimi, įranga ir gamybos patalpomis, įsikūrusiomis strategiškai patogioje vietoje, mes planuojame išplėsti savo produktų ir paslaugų asortimentą, modernizuoti gamybą ir patekti į naujas užsienio rinkas.
Medienos pramonė turi geras perspektyvas tiek Lietuvoje, tiek Rytų Europoje, ir šiuo metu sparčiai vystosi. Savo patogia geografine padėtimi, Lietuva turi palankias sąlygas šiai verslo sričiai.
Woodland.Lt produkcija gali būti parduodama mažais kiekiais ir pristatoma . Produktai ir paslaugos, kurias teikiame yra išskirtini dėl savo aukštos kokybės ir palyginti žemų kainų bei plataus asortimento. Įmonės produkcija atitiks bet kurios įmonės arba individualius poreikius.

Kontaktinė informacija
Mob. telefonas+37060123212
El. paštasinfo@woodland.lt
Svetainėhttp://www.woodland.lt
AdresasA.Juozapaviciaus pr. 21, Kaunas
 
Įmonių paieška Ieškoti
 
 

Įmonės populiariausios prekės