ALSMADA,UAB
ALSMADA,UAB

 
2006 metais pradėjome veiklą prekių tiekimo ir logistikos srityse. Ilgainiui keičiantis ekonominei situacijai ir ieškant būdų savų ir partnerių pasiūlytoms idėjoms įgyvendinti, atsirado poreikis plėsti savo veiklą. Remiantis asmenine patirtimi, bei vystant įvairius projektus su partneriais, susiformavo dabartinis įmonės veiklos modelis.
Ilgalaikis bendradarbiavimas su Estijos kolegomis ir įvykę pokyčiai Baltijos rinkose nulėmė mūsų partnerystę su kompanija „ELERGON“ OÜ. Asmeninė patirtis, Idėjų vientisumas ir noras veikti paskatino plėtoti elektronikos ir ergonomikos produktų tiekimo bei projektavimo sritis. Kartu atstovaujame Vokietijos gamintoją „Bachmann GmbH & Co. KG“ Lietuvoje. Tai vienas didžiausių elektros prekių skirtų ergonomiškoms darbo vietoms aprūpinti ir elektros priedų gamintojas Europoje. Geriausiai apibūdinančios šio gamintojo veiklą, jų pačių mintys:
„Vienas svarbiausių Bachmann siekių – tiekti inovatyvius produktus ir padėti užsakovui pasiekti ilgalaikę sėkmę. Taip vystant standartinius ir pritaikytus individualiam vartotojui produktus, Bachmann išnaudoja kiekvieną galimybę pasiūlyti profesionalius inžinerijos ir modernius valdymo procesus.
Mes kuriame jungtis garantuojančias, kad energijos ir duomenų perdavimas būtų įmanomas tiksliai ten, kur jis yra reikalingas – pramonėje, versle ar namų aplinkoje, biuruose ir susitikimo patalpose, ant stalų ir darbastalių, konferencijų ir kompiuterizuotose centruose. Trumpai, Bachmann kuria geriausius sujungimus moderniam gyvenimui ir kasdieniam darbui.“
Tikimės, kad mūsų patirtis bus naudinga esamiems ir būsimiems partneriams.

Linkime visiems sėkmės !
UAB „ALSMADA“
Kontaktinė informacija
Telefonas+37064018093
Mob. telefonas+37064018093
El. paštasinfo@alsmada.lt
Svetainėhttp://www.alsmada.lt/
AdresasJ. Kazlausko g. 1, LT-08314, Vilnius (žemėlapis)
 
Įmonių paieška Ieškoti