ARTOM, UAB
ARTOM, UAB

Mielieji, Mes, UAB ARTOM , gaminame ir prekiaujame mokykliniais baldais. Mūsų klientai yra švietimo įstaigos ir organizacijos : gimnazijos, vidurinės, pradinės, pagrindinės mokyklos, lopšeliai-darželiai. Taip pat glaudžiai bendradarbiaujame su profesinėmis ir aukštosiomis mokyklomis: kolegijomis ir universitetais.

 
Mielieji,
Mes, UAB ARTOM , gaminame ir prekiaujame mokykliniais baldais. Mūsų klientai yra švietimo įstaigos ir organizacijos : gimnazijos, vidurinės, pradinės, pagrindinės mokyklos, lopšeliai-darželiai. Taip pat glaudžiai bendradarbiaujame su profesinėmis ir aukštosiomis mokyklomis: kolegijomis ir universitetais.
Mes gerbiame savo klientus, todėl siūlome ne tik labai patrauklias kainas, bet ir tikrai aukštą gaminių kokybę, greitą ( dvi savaites) pristatymo terminą, bet ir tikrą, o ne deklaruojamą garantinį aptarnavimą. Tuo, gal būt, ir išsiskiriame iš kitų.
Per praėjusius, 2008 metus, mūsų naujais klientais tapo apie 60 įvairių švietimo įstaigų ir organizacijų. Toks jusų pasitikėjimas, tai geras įvertinimas mums, o tai tik skatina pasitempti, dar pagerinti aptarnavimo kokybę, ir operatyvumą.

Dėkojame visiems esamiems klientams, o būsimiems tik norime pasakyti :
Didžiulės Sekmės Jums linki UAB ARTOM kolektyvas
Kontaktinė informacija
Telefonas(676) 33327
El. paštasartomlt@gmail.com
Svetainėhttp://www.prekyba-baldais.lt
AdresasKonstitucijos pr. 23B, VILNIUS (žemėlapis)
 
Įmonių paieška Ieškoti