BALSETA, UAB
BALSETA, UAB

Gaminame tiek standartinius tiek nestandartinius gaminius vidaus ir lauko baldus įvairius apdailos elementus iš spygliuočio beržo uosio bei ąžuolo masyvo. Pagrinde orentuojamės į klasikinio šiuolaikiško stiliaus miegamojo bei svetainės baldų gamybą kaip antai: lovos komodos spintos miegamojo spintelės stalai indaujos kavos staliukai bufetai ir kt. Atliekame ir individualius užsakymus pagal kliento ...

 
Uždaroji akcinė bendrovė „Balseta“ vykdo didmeninę – mažmeninę prekybą bei gamybą medžio masyvo baldais. Mūsų patirtis - daugiau nei 15 metų.

Gaminame tiek standartinius, tiek nestandartinius gaminius, vidaus ir lauko baldus, įvairius apdailos elementus iš spygliuočio, beržo, uosio bei ąžuolo masyvo. Pagrinde orentuojamės į klasikinio, šiuolaikiško stiliaus miegamojo bei svetainės baldų gamybą, kaip antai: lovos, komodos, spintos, miegamojo spintelės, stalai, indaujos, kavos staliukai, bufetai ir kt. Atliekame ir individualius užsakymus pagal kliento pageidavimus.

Per eilę metų mūsų baldais pasipuošė daugelio sodybų, kaimo turizmo viešbučių bei kitų gyvenamųjų patalpų erdvės. Įmonė jau eilę metų tiekia baldus ne tik Lietuvos, bet ir Prancūzijos, Vokietijos bei Skandinavijos rinkoms. Glaudus bendradarbiavimas su Prancūzija tęsiasi apie 15 metų.

Mūsų siekis – patenkinti išrankiausių pirkėjų lūkesčius, pateikti ekologišką ir šiltą gaminį tiesiai iš gamtos. Visuose baldų gamybos etapuose stengiamės panaudoti kuo daugiau natūralių ekologiškų medžiagų.

Mūsų tikslas – aukšta kokybė už gerą kainą.
Kontaktinė informacija
Telefonas(5) 2411654
Mob. telefonas(652) 63335, (685) 36807
El. paštasbalseta@gmail.com
Svetainėhttp://www.balseta.lt
AdresasJ. Baltrušaičio g. 9-29, VILNIUS (žemėlapis)
 
Įmonių paieška Ieškoti