DELUXE BALDAI
DELUXE BALDAI

UAB „DELUXE BALDAI" - lanksti bei perspektyvi Lietuvoje gaminanti baldus įmonė. Didžiuojamės galėdami Jums pristatyti aukštos kokybės komfortabilius funkcionalius bei stilingus minkštuosius svetainės bei miegamojo baldus.Baldai Klaipėdoje gaminami jau nuo seno. Klaipėdietiški gaminiai yra populiarūs ne tik Lietuvoje bet ir užsienyje.“ Deluxe baldai “ tęsdama senąsias tradicijas kuria ir gamina baldus garsindama savo ...

 
Kvalifikuoti specialistai, kokybiškos medžiagos ir modernūs įrengimai mums leidžia sukurti baldus, kurie patenkintų net ir išrankiausio kliento poreikius, o taip pat atspindėtų šiuolaikinį dizainą ir tarnautų ilgus metus.

Esame idiegę nestandartinių baldų gamybos liniją, todėl galime pasiūlyti klientams baldus pagal jų norimus išmatavimus ir pasirinktą išskirtinį dizainą. Nedaug gamintojų gali pasiūlyti susikurti baldą pagal savo norus ir galimybes, o ne pirkti tiktai tai, kas parduodama ekspozicijoje.

Kviečiame mūsų baldais puoštis kavines, restoranus , viešbučius ir visus visus, kam nesvetimas kokybės, grožio ir komforto supratimas.

Apsilankę mūsų salonuose patraukliomis kainomis rasite modernių bei klasikinių minkštųjų svetaines baldų, miegamojo lovų , čiužinių, kavos staliukų, bei įvairių interjero detalių Didelis modelių pasirinkimas, plati spalvų ir raštų gama, kiekvienas komplektas yra išskirtinis. Kiekvienais metais atsižvelgiant į klientų pageidavimus ir šiuolaikinės mados tendencijas papildome savo baldų kolekciją naujais modeliais , nuolat tobuliname gamybos technologijas bei atnaujiname audinių ir odos gaminių pasiūlą.

Mes stengiamės dėl jūsų patogumo, komforto, poilsio, sveikatos, geros nuotaikos ir jaukaus interjero.
Kontaktinė informacija
Telefonas+37069926858
Mob. telefonas+37069926858
El. paštasklaipeda@baldaideluxe.lt
Svetainėhttp://www.baldaideluxe.lt/#
AdresasBaltijos pr.6A, Klaipėda (žemėlapis)
Deluxe baldai
Baltijos pr.6A (žemėlapis)
Tel. +37069926858
I-V  10:00 - 19:00
VI   10:00 - 17:00
VII  nedirba
 
 
Įmonių paieška Ieškoti
 
 

Įmonės populiariausios prekės