VILANUS, UAB
VILANUS, UAB

UAB "Vilanus" - jauna, tačiau jau savo vardą pelniusi įmonė, kurioje darbuojasi ne vienus metus darbo praktiką turintys baldų gamybos, baldų prekybos ir baldų viešųjų pirkimų specialistai. Pagrindinė įmonės veikla baldų gamyba-prekyba, bei įvairios tiek buitinės, tiek pramoninės įrangos prekyba.

 

Planuojate vykdyti projektus, viešuosius pirkimus? Kreipkitės ir mes pasiūlysime Jums kokybiškus baldus ar įrangą, patarsime kaip juos išdėstyti, paruošime jų techninę specifikaciją - aprašymus;
Vykdote viešuosius pirkimus? Kreipkitės ir mes tikimės pasiūlysime Jums geriausią baldų ar įrangos kainos ir kokybės santykį.


UAB "Vilanus" Klientai - savivaldybės, darželiai, mokyklos, profesinio rengimo centrai ir universitetai, kitos mokymo įstaigos, universalūs daugiafunkciai centrai, vaikų globos namai, senelių globos namai, ligoninės, poliklinikos ir kitos gydymo įstaigos, kultūros namai ir kitos valstybinės ir nevalstybinės įstaigos.
UAB "Vilanus" Vertybių sistema - Klientas, požiūris į Jį ir aptarnavimas. Vertiname ir branginame kiekvieną savo klientą, todėl kiekvienam skiriam tiek - kad Jis liktų patenkintas ir Mus rekomenduotų kitiems.

Baldai - Mes Jums siūlome - Stalus, kėdes, spintas, minkštus baldus, virtuvės baldus, sandėlio ar bet kokius baldus skirtus tiek Jūsų įstaigos vadovui, tiek darbuotojui ar lankytojui.
Įranga - Mes Jums siūlome - Buitinę techniką, pramoninę įrangą ir nerūdijančio plieno baldus, įrangą skirtą profesiniam mokymui - kalvio, šaltkalvio, muziko, molio žiedėjo - lipdytojo, maisto ruošėjo ir pan., įrangą skirtą sportininkams - stakles ir sportinį inventorių, įrangą slaugai - lovas, funkcines lovas, kėlimo įrangą, apiplovimo įrangą ir pan.


Jūsų pageidavimai - mūsų sprendimai!
Pagarbiai,
UAB "Vilanus" kolektyvas
Kontaktinė informacija
Telefonas+370 655 93688
Mob. telefonas+370 655 93688
El. paštasinfo@vilanus.lt
Svetainėhttp://www.vilanus.lt
AdresasRūgalių k. 4, Tauragės r. sav., LT-72368, Tauragė (žemėlapis)
Sigitas
Rūgalių k. 4, Tauragės r. sav., LT-72368 (žemėlapis)
Tel. +370 655 93688
El. p. info@vilanus.lt
I-V  07:30 - 19:00
VI   09:00 - 15:00
VII  nedirba
 
 
Įmonių paieška Ieškoti