FURNITURE MASTERS, UAB
FURNITURE MASTERS, UAB

Gaminame nestandartinius kietus ir minkštus baldus, čiužinius pagal individualius projektus atsižvelgdami į Jūsų pageidavimus. Gamyboje naudojame medieną, mdf, faneruotę.

 
Šis ženklas skirtas tam, kad būtų lengviau mus rekomenduoti kitiems. Juo padedame potencialiems klientams suprasti kokius lūkesčius patenkinsme, ką galime ir ko ne.
Atvirai deklaruojame, esame sąžiningi ir visų baldų gamintojai!
Jei ko patys nepadarysime, patarsime kas ir kur Jums galės padėti. Patikimi sprendimai, kruopštumas ir vertinga informacija yra mūsų dominuojančios vertybės.
Nuo 2005 metų specializavomės nestandartinių baldų gamyboje. Ir palaipsniui augant kolektyvui, patirčiai ir žinioms, pradėjome plėsti baldų asortimentą ir standartinių baldų kryptimi.
Šiuo metu galime pasigirti, kad sugebame įgyvendinti sudėtingiausius interjero dizainerių bei architektų užmanymus. Sudėtingi gaminiai sėkmingai tarnauja didžiausiuose Lietuvos prekybos centruose.
Baldų salonams, prekybininkams, galime pasiūlyti pigių ir patvariai mūsų pagamintų miegamojo bei virtuvės baldų komplektų.
Užsienio klientams, galime pasiūlyti, pigesnę bei gerokai kokybiškesnę, "nei ten", baldų montuotojų paslaugas.
Turėdami noro dirbti, tobulėti ir padėti kitiems, augame ir vešime. Pasitaiko visokių povandeninių srovių, kurias nugalime. Tikimės, kad Jūs suteiksite ebaldai.eu kolektyvui šansą išspręsti Jūsų poriekius (baldų gamyba ir projektavimas).
Turime stiprų gamybinį pagrindą (nuo patalpų, staklių komplekso iki ilgametę patirtį turinčių ir lojalių darbuotojų). Darbuotojai ir tiekėjai yra didžiausias mūsų turtas, be kurio nebūtume įveikę 2009/2010 metų negandų.
Bėdų buvo tikrai abstu, kurias išsprendę arba "iškentėję" dar labiau supratome, kad norime tęsti pradėtus darbus ir džiuginti klientus patikimais gaminiais ir kokybiškomis paslaugomis.
Žinoma, juk klientams maloniausia mėgautis aukšta gaminių kokybe. O mums džiugu rekomendacijomis ir dar didesniu klientų ratu.
P.S. Pasitaiko klaidų mūsų darbe, nesame nei Dievai, nei anžmogiai. Tiesiog daug darydami ir ieškodami naujų idėjų mokomės iš savo klaidų ir mandagiai sprendžiame problemas. Žmonių aptarnavime galime vadintis specialistais. Šias vertybes įvertina ne kiekvienas klientas, tačiau kiekvienas patvirtina, kad ebaldai.eu gaminiai patikimai tarnauja ir yra verti savo kainos.
Tikimės, ir Jūs ebaldai.eu svetainės lankytojau, kad tapsite mūsų gausios klientų šeimos nariu. Sėkmės ir iki susitikimo.
Kontaktinė informacija
Telefonas+370 5 2051488
Mob. telefonas+370 600 99666
El. paštasinfo@ebaldai.eu
Svetainėhttp://www.ebaldai.eu
AdresasKonstitucijos pr. 23 (A korp.) - 102, LT-08105, Vilnius (žemėlapis)
Biuras - salonas Šiauliuose
Tilžės g. 116, LT-77157, 2 aukštas, Šiauliai (žemėlapis)
Tel. +370 683 49958
El. p. siauliai@ebaldai.eu
I-V  nedirba
VI   nedirba
VII  nedirba
 
 
Įmonių paieška Ieškoti