MEDRIKA, UAB
MEDRIKA, UAB

Gaminame ir prekiaujame vaikų darželio baldais, mokykliniais baldas. Turime platų asortimentą mokyklinė Mažmeninė ir didmeninė prekyba.

 
UAB "Medrika" jau daug metų specializuojasi vaikų baldų gamyboje bei prekyboje. Mūsų pagrindiniai klientai yra ikimokyklinės darželiai, lopšeliai, mokyklos, daugiafunkciniai centrai, bibliotekos, specializuotos mokyklėlės. Norime pasiūlyti viską, ko gali reikėti vaikams ikimokyklinėse, mokyklinėse institucijose. Darželiai bei ikimokyklinės įstaigos pasitiki mumis ir mūsų produkcija, nes per daugelį metų žinome, ko reikia vaikams. Darželyje, mokykloje vaikai praleidžia daug laiko, tobulėja, auga, todėl labai svarbu, kad vaikas jaustųsi kaip namie, saugus, ir, kad darželis būtų vieta, kurioje gera. Apie tai nuolat galvodami, stengiamės įdėti visą savo išmonę bei širdį kurdami, gamindami baldus bei kitas priemones.
Mūsų produktus gali įsigyti ir privatūs asmenys savo mažyliams.

Profesionalus, kūrybingas, darnus, kryptingai dirbantis, sąžiningas kolektyvas yra pagrindas įgyvendinant užsibrėžtus tikslus. Orientacija į vaiką - mums svarbiausia, kur jis bebūtų, ar darželyje, mokykloje, ar namuose.
Kontaktinė informacija
Telefonas(45) 516373
Mob. telefonas+370 676 88680
El. paštasinfo@medrika.lt
Svetainėhttp://www.medrika.lt
AdresasKatkų g. 89, Panevėžys (žemėlapis)
UAB "Medrika"
Katkų g. 89, Panevėžys, Lietuva, LT-5101
Tel. +370 676 88680
El. p. info@medrika.lt
I-V  08:00 - 17:00
VI   nedirba
VII  nedirba
 
 
Įmonių paieška Ieškoti