TAVO BALDAI, UAB
TAVO BALDAI, UAB

Įmonė TAVO BALDAI užsiima didmenine bei mažmenine prekyba taip pat internetine prekyba. Bendradarbiaujame su užsienio gamintojais - Lenkija Latvija Danija Italija Rusija taip pat su Lietuvos gamintojais bei prekybininkais turime geras bendradarbiavimo sąlygas nuolaidų sistemas didelė akcijinių prekių pasiūla ir t.t. Galime pasiūlyti įvairių modelių ir stilių minkštų svetainės korpusinių virtuvinių jaunuolio bei vaikų ...

 
monė TAVO BALDAI, tai jauna įmonė Lietuvos padangėje, bet turinti didelę patirtį baldų rinkoje, didelį potencialą darbui, kūrybai, pletrai... Gerai išmanome Lietuvos rinką, žinome savo klientus, jų lūkesčius ir norus.

Įmonė TAVO BALDAI užsiima didmenine bei mažmenine prekyba, taip pat internetine prekyba. Bendradarbiaujame su užsienio gamintojais - Lenkija, Latvija, Danija, Italija, Rusija, taip pat su Lietuvos gamintojais bei prekybininkais, turime geras bendradarbiavimo sąlygas, nuolaidų sistemas, didelė akcijinių prekių pasiūla ir t.t. Galime pasiūlyti įvairių modelių ir stilių minkštų svetainės, korpusinių, virtuvinių, jaunuolio bei vaikų kambario, prieškambario bei kitų baldų, taip pat gaminių iš natūralios medienos – ąžuolo, pušies; gaminių iš egzotiškos medienos – tikas.

Mūsų įdirbis leidžia ir Jums, gerb. klientai, pasiūlyti puikias sąlygas bendradarbiavimui, siūlome plačiausią prekių asortimentą tiek pagal kainų lygį, tiek pagal stilių, tiek pagal kokybę. Mes pasiruošę išpildyti visus klientų norus ir lūkesčius.

Mūsų tikslas - pasiūlyti kuo platesnį asortimentą, patrauklias kainas bei puikų aptarnavimą; esame lankstūs ir geranoriški klientams bei savo partneriams; esame atsakingi ir pareigingi, kūrybiški ir ryžtingi.

Mes – dirbame Jums.
Kontaktinė informacija
Mob. telefonas(602) 42541
El. paštasinfo@tavo-baldai.lt
Svetainėhttp://www.tavo-baldai.lt
AdresasKalvarijų g. 125, VILNIUS (žemėlapis)
Baldų namai "Skraja"
Naugarduko g.55A/Žemaitės g.26, Vilnius, II a. (žemėlapis)
Tel. (602) 42541
I-V  10 - 19
VI   10 - 17
VII  nedirbame -
 
 
Įmonių paieška Ieškoti