DUSĖTAI, UAB
DUSĖTAI, UAB

Pas mus rasite baldų darbo kambariui restoranams kavinėms viešbučiams stilingų interjero aksesuarų. „Baldai namams“ šiandien – tai modernus turintis ilgametę patirtį bei sėkmingai dirbantis baldų prekybos tinklas Lietuvoje ir už jos ribų. Norėdami patenkinti Jūsų lūkescius suteikti jaukumą bei komfortą Jūsų namams siūlome jums itin kokybiškus baldus malonų bei kvalifikuotą aptarnavimą bei kompetetingų specialistų ...

 
Jau daugiau nei 20 metų dirbame tam, kad padėtume Jums įgyvendinti savo idėjas ir sukurtume jaukų ir išskirtinį Jūsų namų stilių. Per tą laiką sukaupėme didžiulę patirtį baldų prekybos ir paslaugų organizavimo srityje. Sėkmingai ir nuosekliai dirbdami, tapome partneriais ne tik su Lietuvos baldų gamintojais, bet ir su daugeliu patikimų užsienio šalių baldų gamybos ir prekybos lyderių. Mes atstovaujame tokius garsius baldų gamintojus kaip „ARAN“ (Italija), „NOBILIA“ (Vokietija), „FLORIDA FAMILY“ (Italija), „GRUPPO SANTAROSSA“ (Italija), „G&G“ (Italija), „CIS“ (Italija), „KLER“ (Lenkija), ir kt. Dešimtyje firminių baldų salonų, esančių Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Alytuje, Ukmergėje bei Latvijoje – Daugpilyje bei Rigoje, siūlome platų kokybiškų klasikinių bei modernių baldų asortimentą, kurį sudaro virtuvės, svetainės, valgomojo, miegamojo, minkštieji odiniai ir gobeleniniai baldai. Pas mus rasite baldų darbo kambariui, restoranams, kavinėms, viešbučiams, stilingų interjero aksesuarų.
„Baldai namams“ šiandien – tai modernus, turintis ilgametę patirtį bei sėkmingai dirbantis baldų prekybos tinklas Lietuvoje ir už jos ribų. Norėdami patenkinti Jūsų lūkescius, suteikti jaukumą bei komfortą Jūsų namams, siūlome jums itin kokybiškus baldus, malonų bei kvalifikuotą aptarnavimą bei kompetetingų specialistų konsultacijas, pasirenkant ir projektuojant baldus.
Kokybė Jūsų namams – mūsų įsipareigojimas Jums!
Kontaktinė informacija
Telefonas+370 686 16818
Mob. telefonas+370 686 16818
El. paštasinfo@baldainamams.lt
Svetainėhttp://www.baldainamams.lt
AdresasSavanorių pr. 192B, Kaunas (žemėlapis)
Baldai Namams
Savanorių pr. 192B, Kaunas
Tel. +370 686 168 18
El. p. info@baldainamams.lt
I-V  10:00 - 19:00
VI   10:00 - 16:00
VII  nedirba
 
"BALDŲ IR INTERJERO CENTRAS DECO", I a Namams
Dubysos g. 19, Klaipėda
Tel. +370 681 29101
El. p. baldaiita@gmail.com
I-V  10:00 - 19:00
VI   10:00 - 16:00
VII  nedirba
 
 
Įmonių paieška Ieškoti