UAB FURNERA
UAB FURNERA

Spintų, drabužinių, sekcijų, virtuvės komplektų, stalų, komodų, lentynų, miegamojo, vaikų kambario, prieškambario ir kitų korpusinių baldų projektavimas, kompiuterinė vizualizacija, gamyba ir montavimas pagal kliento norus ir pageidavimus. Prekyba korpusiniais baldais salone ir internetinėje parduotuvėje ...

 
UAB „Furnera“ įkurta 2012 m. Nors įmonė jauna, tačiau joje dirba kvalifikuoti darbuotojai, turintys ilgametę patirtį korpusinių baldų gamyboje. Dirbame su kokybiškomis pjovimo, kantavimo, gręžimo ir kitomis gamybai reikalingomis staklėmis.

Orientuojamės tik į aukštos kokybės baldų gamybą. Siūlome atnaujintą ir platų laminuotos drožlių plokštės, stalviršių, palangių bei HPL laminatų spalvų asortimentą. Baldams parenkame tik kokybišką furnitūrą. Gaminame bei montuojame slankiąsias sistemas, kurioms naudojame aliuminio profilius su įvairiais paviršių padengimais bei dar įvairesniais užpildais.

Pagal individualų užsakymą gaminame virtuvės, miegamojo, prieškambario ar jaunuolio baldus, drabužines ir spintas su slankiomis sistemomis, o taip pat ir biuro baldus. Atvykstame į namus, išmatuojame, išklausome pageidavimus, suprojektuojame 3D modelį, pagaminame ir sumontuojame.

Vystydama prekybos veiklą 2014 m. įmonė įkūrė baldų saloną, o 2015 – elektroninę baldų parduotuvę. Čia pirkėjams pateikiami Lietuvos ir užsienio gamintojų baldai: kampai su miegamais mechanizmais, sofos, tachtos ir foteliai, poilsiui – miegamojo lovos ir čiužiniai, svetainei – valgomojo stalai su kėdėmis, žurnaliniai, naktiniai ir tualetiniai staliukai, minkšti baldai klasikiniam ar moderniam interjerui.

Baldai mūsų gyvenamoje erdvėje užima svarbų vaidmenį ir visai nesvarbu kokioje patalpoje jie yra – ar tai virtuvė, ar biuras. Mes siekiame, kad baldas Jums suteiktų komfortą ir gerą nuotaiką, todėl pasiūlysime ar suprojektuosime Jūsų namų erdvei ir skoniui tinkamą baldą.
Kontaktinė informacija
Telefonas+37065575456
Mob. telefonas+37065575456
El. paštasinfo@furnera.lt
Svetainėhttp://www.furnera.lt
AdresasGeležinkelio g. 3, Marijampolė, Marijampolė (žemėlapis)
Nestandartinių baldų gamyba
Geležinkelio g. 3, Marijampolė (žemėlapis)
Tel. +37065575456
El. p. info@furnera.lt
I-V  08:00 - 17:00
VI   nedirba
VII  nedirba
 
Baldų salonas Urmo bazėje Kaune
Prekybos miestelis Urmas, Rytinė galerija, 18 salė, 3 vieta, Pramonės pr. 16, Kaunas (žemėlapis)
Tel. +37065733211
El. p. edita@furnera.lt
I-V  09:00 - 17:00
VI   09:00 - 16:00
VII  09:00 - 15:00
 
 
Įmonių paieška Ieškoti