UNIVERSALŪS MEDŽIO PRODUKTAI, UAB
UNIVERSALŪS MEDŽIO PRODUKTAI, UAB

Esam vartotojų karta. Kiek žmogui gyvenime reikia baldų: lopšio lovos stalo kėdes ir grabo. Baldai - tai daiktai mus supančioje aplinkoje. Visi daiktai - dekoracijos gyvenimo dramoje komedijoje anekdote pasakoj erotinėj istorijoj.... Viskas priklauso nuo režisieriaus užmanymo. Vienoj scenoj svarbesnės dekoracijos kitoj aktoriai. ...

 
Galvojant apie baldą, jį renkantis ( kaip galvojant apie bet ką gyvenime ) reikėtų susidėlioti prioritetus - ko mes norime ir kas mums svarbu, kas veža.
Kaina? Išraiška? Medžiagos? Forma?
Jeigu kalbėtume apie baldus praeito šimtmečio pradžioje niekam nekiltų abejonių, kad kalbam apie medžio gaminius.
Šiandien jau nieko nestebina balduose naudojamas įvairiausių faktūrų ir struktūrų metalas, įvairiausių spalvų stiklas, begalės atmainų plastikas, dirbtiniai audiniai,
keramika, betonas, akmuo, kartonas, ( kramtoškė ) ir daugybė įvairiausių sintetinių medžiagų.
Tokia įvairovė egzistuoja ir toliau sparčiai vystosi dėl keletos priežasčių. Dvi pagrindinės priežastys - viena iš biednumo, kita iš mandrumo.

Reikia susiformuoti prioritetus. Jeigu norit natūralios medienos baldų ir labiau linkstat į išgrynintą funkcionalumą, norit išvengti papildomų puošybos elementų - būtinai turit apžiūrėti mūsų gaminius. Naudojamos medžiagos ir pasirinkta baldų koncepcija mus įpareigoja laikytis pusiausvyros. Taip pat tarp kainos ir kokybės.
Kontaktinė informacija
Telefonas8 616 12379
Mob. telefonas(616) 12379
El. paštasagne@ump.lt
Svetainėhttp://www.umpbaldai.lt
AdresasAntakalnio II km, Ukmergės paštas, Ukmergės raj. Savivaldybė, Ukmergė (žemėlapis)
 
Įmonių paieška Ieškoti