Paslaugos

 • LESTENA UAB

  UAB "Lestena" yra baldinės furnitūros importuotoja. Šiuo metu sandėliuose Lietuvoje turime ir galime pasiūlyti didmeninėmis kainomis: Pilno ištraukimo guolinių bėgelių 500 mm; Išorinių lankstų baldų durelėms(paprastų ir švelnaus uždarymo); Metalinių stalčių šonų su švelnaus uždarymo sistema; Laukiame Jūsų užsakymų! ...

   
 • LIBRAT, UAB

  Eksportas į Vokietiją.

  El. paštas violeta@librata.lt
   
 • LIETUKAS, LIETUVOS IR UKRAINOS UAB
  LIETUKAS, LIETUVOS IR UKRAINOS UAB

  Mūsų kompanija, bendra Lietuvos ir Ukrainos įmonė UAB "Lietukas", buvo įkurta 1993m. Nuo tada jos steigėjai Arvydas Maksvytis ir Babij Jaroslav pradėjo iki šiol sėkmingai atliekamus stogų remonto darbus. Per 18 įmonės gyvavimo metų sukaupėme daug žinių ir subūrėme patikimų bei kompetetingų specialistų komandą.

  Tel. +370 37335289
  El. paštas arvydas.lietukas@gmail.com
  http://www.lietukas.lt
   
 • LIETWOOD, UAB

  Tel. +370 52826895
  El. paštas nerijus.pacevicius@gmail.com
   
 • LINKRUSTA, UAB
  LINKRUSTA, UAB

  Pagrindinė įmonės vystoma veikla yra nestandartinių ( korpusinių) baldų gamyba pagal individualius projektus. Nemokamas dizainerio vizitas, konsultacijos, medžiagų parinkimas, projekto vizualizacija. Buitinės technikos komplektavimas. Baldų pristatymas ir sumontavimas.

  Tel. +37060766009
  El. paštas linkrusta@gmail.com
  http://www.linkrusta.com
   
 • LINO BALDAI, UAB
  LINO BALDAI, UAB

  UAB "Lino baldai" užsiima nestandartinių baldų gamyba pagal individualius projektus. Suprojektuosime baldus pagal Jūsų būstą parinksime Jums tinkamiausias medžiagas- įgyvendinsime Jūsų išskirtinių baldų svajonę !!! Jūsų tikslas- ne prisipirkti spintelių o gauti puikią dizaino-kokybės-aptarnavimo emociją. Mūsų tikslas- padėti Jums. Mes žinome ko Jums ...

  Tel. (674) 53720
  El. paštas info@linobaldai.lt
  http://www.linobaldai.lt
   
 • LINO DIZAINAS

  Projektuoju baldus ir interjerą. Parengiu elektros instaliacijos, apšvietimo, baldų išdėstymo planus. Padedu sukurti jūsų skonį ir poreikius atitinkantį interjerą nuo koncepcijos iki detalių.

   
 • LINTUVA UAB
  LINTUVA UAB

  LINTUVA - Indvidualių baldų projektavimo ir gamybos įmonė.

   
 • LIO, UAB
  LIO, UAB

  UAB "LIO" įregistruota 1992 metais pradėjo savo veiklą kaip medienos apdirbimo įmonė. 2001 m. persiorientavo į vienetinių baldų, interjero detalių gamybą. Šiuo metu, nežiūrint į susiklosčiusią ekonominę padėtį Lietuvoje, įmonė toliau plečiasi ir orientuoja veiklą į klasikinių aukštos kokybės masyvo baldų gamybą.

  Tel. +370618 77688
  El. paštas lio@lio.lt
  http://www.lio.lt
   
 • LIQUID
  LIQUID

  Kokybiški ir šiuolaikiški baldai iš Europos šalių. Stilingi šviestuvai - interjero akcentai ir vokiški LED šviestuvai. Prancūziški, angliški tapetai, įvairiaspalviai kilimai. "Kare design" interjero aksesuarai įvairiais stiliais.

   
 • LITBED BEDDING COMPANY, UAB

  Produkcija: čiužiniai, lovų grotelės, kušetės.

  Tel. (528) 27587
  El. paštas info@litbed.lt
  http://www.litbed.lt
   
 • LITSOFA, UAB
  LITSOFA, UAB

  Šiandien Litsofa - tai lanksti, techniškai ir technologiškai aprūpinta bendrovė, viena didžiausių minkštų baldų gamybos įmonių šalyje, eksportuojanti 98 % produkcijos į užsienio šalis.

  Tel. (415) 45134
  El. paštas info@litsofa.lt
  http://www.litsofa.lt
   
 • LIVINGROOM - SALONAS / PARDUOTUVĖ
  LIVINGROOM - SALONAS / PARDUOTUVĖ

  Projektuojame gaminame parduodame eksportuojame įvairius eksterjero ir interjero baldus. Standartinius ir pagal individualius užsakymus. Gaminiai: Svetainės miegamojo virtuvės prieškambario lauko kieti korpusiniai bei minkšti baldai. Medžiagos: Ąžuolas riešutas uosis dažytas MDF corian faneruotos įvairiu lukštu MDP plokštės baldiniai linoleumai HPL. Įvairūs baldiniai aliejai beicai - lakai. Bendradarbiaujame su Skandinavijo dizaineriais. ...

   
 • LONAS, UAB
  LONAS, UAB

  UAB Lonas, viena iš LONO grupės įmonių kurios pagrindinė veikla čiužinių gamyba ir pardavimas. LONAS ne vien čiužiniai. Siekdami kad mūsų pirkėjų miegas ir poilsis būtų kuo saldesnis siūlome antčiužinių grotelių lovoms pagalvių čiužinukų ir minkštų baldelių vaikams. ...

  Tel. (349) 52681
  El. paštas info@lonas.lt
  http://www.lonas.lt
   
 • LONIUKAS, UAB
  LONIUKAS, UAB

  UAB "Loniukas" užsiima čiužinių internetinę prekyba, jų pristatymu į namus.

  Tel. (621) 53444
  El. paštas el.prekyba@lonas.lt
  http://www.e-lonas.lt
   
 • LOVA SPINTOJE
  LOVA SPINTOJE

  Gaminame pakeliamas sienines lovas su amerikietiškais pakelimo mechanizmais. Lovos lengvai kilnojamos, užima mažai erdvės, lovos gyli tik 40 cm nuo sienos.

  Tel. 8 622 12 951
  El. paštas info@lovaspintoje.lt
  http://www.lovaspintoje.lt
   
 • LOVYTESVAIKAM.LT
  LOVYTESVAIKAM.LT

  lovelės gaminamos iš natūralios medienos. Dažoma vandens pagrindu dažais skirtais vaikų baldams. Tai tvirta lovytė išlaikanti iki 120 kg. Lovelės turi viena arba dvi apsaugines groteles prie galvūgalio. Jas lengva uždėti ar nuimti. Papildomam saugumui galima užsisakyti ilgesnes apsaugėles. Lovytės aukštis iki čiužinio 35-40 cm. Galimos įvairios spalvos.Lovytę galite užsisakyti el.paštu info@lovytesvaikam.lt bei ...

  Tel. +37067708355
  El. paštas info@lovytesvaikam.lt
  http://www.lovytesvaikam.lt
   
 • LOVYTEVAIKAM
   
 • LUKONA, UAB
  LUKONA, UAB

  Baldų gamyba iš plokštės ir medžio masyvo, drožinėti baldai, spintos, biuro baldai, virtuvės, prieškambario, miegamojo baldai, plokštės pjovimas, kantavimas, frezavimas.

  Tel. +370 62052097, +370 62052097
  El. paštas uab.lukona@gmail.com
  http://www.lukona.lt
   
 • MADO.LT
  MADO.LT

  Židiniai ir krosnelės granulėmis kūrenamos krosnelės iš Skandinavijos Olandijos Vokietijos. Tik aukštos kokybės ir ekologiško degimo ketiniai ir plieniniai židiniai orinio šildymo ar su pajungimu į centrinę šildymo sistemą. Konsultacijos projektavimas montavimas. Lauko židiniai eksterjero ir interjero elementai apšvietimas židinių stiklai aksesuarai. ...

  Tel. +37060807788
  El. paštas info@mado.lt
  http://www.ekozidinys.lt/
   
 • MAGLEAX LOAN FIRM
  MAGLEAX LOAN FIRM

  Prašykite greito ir patogaus paskolos grąžinti sąskaitas ir pradėti naują verslą arba refinansuoti savo projektus mažesne palūkanų norma yra 3%. Susisiekite su mumis šiandien adresu: instantloan.offer@outlook.com su reikiama paskolos suma nes mūsų minimalus paskolos pasiūlymas yra 5 000 EUR už bet kurią paskolos sumą. Esame teisiškai įregistruoti ir patvirtinti kreditoriai. Galite susisiekti su mumis ...

   
 • MARMURO SPALVOS, UAB

  Židiniai - projektavimas ir statyba (pradedant nuo židinio projekto iki pilno židinio užbaigimo). Ruošiame individualius projektus, prekiaujame židinių kapsulėmis (Laudel, Hark), gaminame bei montuojame įvairias židinių apdailas, įrengiame orinio šildymo sistemas, konsultuojame techniniais židinių įrengimo klausimais.

  Tel. (8~5)216 3972
  El. paštas info@mspalvos.lt
  http://www.mspalvos.lt
   
 • MASARI, UAB
  MASARI, UAB

  MASARI reprezentuoja šiuolaikiškus, modernius, kokybiškus baldus (virtuvės, svetainės, prieškambario, vonios, miegamojo kambario baldus, taip pat baldus biurams ir viešoms erdvėms), siūlo įvairias baldų ir interjero dizaino sprendimų įgyvendinimo galimybes (prekybinė įranga, privatūs interjerai).

   
 • MAŽEIKIŲ LYRA, UAB
  MAŽEIKIŲ LYRA, UAB

  Bendrovė specializuojasi skandinaviško stiliaus minkštų baldų gamyboje ir prekyboje. "Mažeikių lyrai“ priklauso „Softnord“ prekinis ženklas.

  Tel. +370 44368050
  El. paštas renata@mlyra.lt
  http://www.mlyra.lt
   
 • MAZITA, UAB, BELELUX BALDAI

  Mes jums siūlome tikrus baldus, kuriuos įvertino Belgijos, Olandijos, Prancūzijos vartotojai. Baldų kokybė ir kaina atitiks jūsų lūkesčius ir norus. Įmonė atidžiai tikrina baldų kokybę, kuriuos įsigiję jūs tikrai nenusivilsite. Turime ilgalaikę, prekybos baldais, patirtį.

   
 • MAŽOJI RESTAURACIJA, UAB
  MAŽOJI RESTAURACIJA, UAB

  Įmonės autoritetą liudija darbai atlikti Vilniaus universitete, Liškiavos vienuolyne, Baisiogalos dvare, Šv. Teresės bažnyčios vienuolyne, kituose svarbiuose objektuose ne tik Lietuvoje bet ir Suomijoje, Norvegijoje, Vokietijoje, dalyvavimas tarptautinėse specializuotose parodose.

   
 • MB "FREZAVIMAS"

  CNC FREZAVIMAS - patys suprojektuojame , pasiūlome tinkamiausia medžiagą ir sprendimus, bei pristatome gaminius. Staklių parametrai - vakuminis pritraukimas, 3 ašys ir viena tekinimo, stalo plotas 2 x 3 metrų. Mūsų darbus rasite cia: www.statomekitaip.lt/cnc-darbai

  Tel. +37068502032
  http://www.statomekitaip.lt
   
 • MB "VIRTUVĖS BALDAI"
  MB "VIRTUVĖS BALDAI"

  Teikiamos baldų projektavimo paslaugos, nemokamos specialistų konsultacijos

  Tel. 861422111
  El. paštas info@baldugidas.lt
  http://www.baldugidas.lt/
   
 • MB PELIKANAI
  MB PELIKANAI

  Perkraustymo paslaugos. Krovinių pervežimas. Sandėliavimo paslaugos. Baldų surinkimas/išrinkimas. Pakavimo medžiagos.

  Tel. +37062224044
  El. paštas uzsakymai@pelikanai.lt
  http://www.pelikanai.lt
   
 • MEDRIKA, UAB
  MEDRIKA, UAB

  Gaminame ir prekiaujame vaikų darželio baldais, mokykliniais baldas. Turime platų asortimentą mokyklinė Mažmeninė ir didmeninė prekyba.

  Tel. (45) 516373
  El. paštas info@medrika.lt
  http://www.medrika.lt
   
 
 
Įmonių paieška Ieškoti