Prekyba

 • SENOVINIAI BALDAI IR INTERJERO AKSESUARAI
  SENOVINIAI BALDAI IR INTERJERO AKSESUARAI

  SENOVINIAI BALDAI IR INTERJERO AKSESUARAI

  Tel. +370 614 96616
  El. paštas dalia.bogusiene@gmail.com
  http://senoviniai.lt
   
 • SIDABRINIS ELNIAS, UAB
  SIDABRINIS ELNIAS, UAB

  Interjero rūmai – tai parduotuvė, kurioje galite nusipirkti viską arba beveik viską, ko reikia tobulam interjerui sukurti. Nauja yra tai, kad visą 1200 m2 ploto apimančią kolekciją sudaro tik aukščiausios kokybės žymiausių pasaulio gamintojų prekės.

  Tel. (5) 2629481
  El. paštas info@madamw.lt
  http://www.madamw.lt
   
 • SIMPLY SYSTEM, UAB
  SIMPLY SYSTEM, UAB

  UAB “Simply System” pagrindinė veiklos sritis: didmeninė ir mažmeninė prekyba stumdomų durų sistemomis ir jų priedais. Taip pat kokybiškai ir patraukliomis kainomis projektuojame ir gaminame drabužines, spintas su stumdomomis durimis, virtuves, svetainės, prieškambario ir kitus korpusinius baldus.

  Tel. +370 682 41515
  El. paštas info@simplysystem.lt
  http://www.simplysystem.lt
   
 • SINTUVA, UAB
  SINTUVA, UAB

  Minkštų baldų gamyba ir prekyba. Baldinių apmušalų siuvimas. Prekyba: Italijos natūralios odos / Dirbtinės odos pluošto ir PVC audiniai, odos, audinio ir putų (didelio elastingumo putų poliuretano) atraižos

  Tel. (41) 545128, (698) 85151
  El. paštas info@sintuva.lt
  http://www.sintuva.eu
   
 • SIRENITAS, UAB
   
 • SIŪLOME PASKOLA GREITAS IR PATIKIMAS 48 VALANDAS
  SIŪLOME PASKOLA GREITAS IR PATIKIMAS 48 VALANDAS

  Siūlome paskola greitas ir patikimas 48 valandas Sveiki / Ponas Ir Ponia Jūs esate ypatinga sąžiningas ir geros pobūdžio . Jūs turite pajamas kad gali leisti jums pasireikšti jūsų mėnesio mokėjimų ; Daugiau rūpesčių aš individualiai su kapitalo gerai veisiami ir kad aš norėčiau įdėti savo žinioje forma grąžinta paskola per daugiausiai terminas 30 ...

  Tel. 0752389145
  El. paštas simbreur@gmail.com
   
 • SKANO LT, UAB
  SKANO LT, UAB

  SKANO yra Lietuvoje, Latvijoje, Ukrainoje, Estijoje ir veikiantis parduotuvių tinklas, kurio asortimente be medinių baldų yra ir įžymūs Italijos ir Estijos gamintojų minkšti baldai bei elegantiški šviestuvai.

  Tel. (5) 2109046
  El. paštas info@skano.lt
  http://www.skano.lt
   
 • SOLO BALDAI, IĮ
  SOLO BALDAI, IĮ

  IĮ "SOLO baldai" - auganti, perspektyvi įmonė, sėkmingai užsiimanti nestandartinių baldų gamyba, diegianti naujas baldų gamybos technologijas.

   
 • SPEDOLA, UAB  SALONAS MAISON CLASSIQUE
  SPEDOLA, UAB SALONAS MAISON CLASSIQUE

  „Maison Classique" salonas yra išskirtinis Šiaurės Italijos regiono baldų gamintojų atstovas. Šiame regione gaminami itin aukštos kokybės klasikiniai baldai. Pirmajame mūsų salone Vilniaus senamiestyje daugiau nei 200 kv. m. ekspoziciniame plote yra pristatomi klasikiniai Italijos baldų gamintojų Santo Passaia Angelo Cappellini kurti baldai bei aksesuarai. UAB „Spedola" taip pat atstovauja tokias kompanijas kaip Brummel ...

   
 • SPRENDIMAI VIRTUVEI
  SPRENDIMAI VIRTUVEI

  Esame lankstūs galime pasiūlyti platų buitinės technikos asortimentą kuris yra prieinamas Lietuvoje ir prekes skirtas vakarų Europos rinkai. Pirmiausia išsiaiškiname Jūsų poreikius suteikiame informaciją pagal kurią Jūs patys nusprendžiate ką Jūs norite įsigyti. Baldus gaminame tik iš kokybiškų medžiagų atvažiuojame pas jus suprojektuojame. Baldų projektavimo gamybos ir sumontavimo procesus vykdo patyrę specialistai todėl užtikrinama ...

   
 •  
 • STIKLO MEISTRAI, UAB
   
 • STILMEDA, UAB
  STILMEDA, UAB

  Statybinė mediena, mediena apdailai. Stalių gaminiai, medienos apdirbimas. Statybos darbai.

  Tel. (5) 2355092
  El. paštas info@stilmeda.lt
  http://www.stilmeda.lt
   
 • SUBTILEE
  SUBTILEE

  Prekiaujame unikaliais rankų darbo praustuvais ir aksesuarais iš natūralaus akmens. Sukurkite savo išskirtinį interjerą su vienetiniais akmens kūriniais.

   
 • SUPERBALDAI

  Prekyba baldais - platus asortimentas iš Vakarų Europos importuojamų antikvarinių ir geros kokybės naudotų šiuolaikinių baldų , laikrodžių, šviestuvų ir kitų namų interjero detalių.Visas prekes galite matyti mūsų parduotuvės tinklalapyje adresu www.superbaldai.lt .

   
 • SVARA, UAB

  UAB "SVARA" buvo įkurta 2006 m. kovo 14 d., Šiauliuose. 2007 m. gegužės 2 d. atidarytas pirmasis mūsų baldų furnitūros salonas adresu Vairo g. 11, Šiauliai. Pagrindinė ir svarbiausia įmonės veikla – prekyba baldų furnitūra.

  Tel. (41) 211 118
  El. paštas info@furnitura.lt
  http://www.furnitura.lt
   
 • TALMA, UAB

  Tel. 844852214
  El. paštas plunge@talma.lt
  http://www.talma.lt
   
 • TAMING, UAB
  TAMING, UAB

  Tel. +370 52051381
  El. paštas info@taming.lt
  http://www.taming.lt
   
 • TASVAJA, UAB

  Naudoti ir nauji baldai iš Vokietijos - mažmeninė prekyba.

  El. paštas tasvaja@gmail.com
   
 • TAUBALDIS, UAB
  TAUBALDIS, UAB

  UAB Taubaldis gamina ir projektuoja virtuvės, miegamojo, prieškambario bei kitus korpusinius baldus. Didelis stalų bei kėdžių pasirinkimas.

  Tel. 8 698 50956
  El. paštas info@taubaldis.lt
  http://www.taubaldis.lt
   
 • TAUPRA, UAB
  TAUPRA, UAB

  UAB "Taupra" siūlo energijos taupymo sprendimus verslui ir visuomenei. Mūsų įmonė sukaupė vienoje vietoje visus žinomus technologinius sprendimus kurie padeda sumažinti elektros energijos suvartojimą nuolat seka naujoves ir išradimus bei juos išbandę siūlo įdiegti savo klientams. Mūsų tikslas: Padėti Jums sumažinti elektros energijos sąnaudas (įvertinime elektros energijos efektyvumą gamybos efektyvumo proceso valdymą ir t.t.); ...

  Tel. +370 650 66659
  El. paštas info@taupra.com
  http://www.taupra.com
   
 • TAVO BALDAI, UAB
  TAVO BALDAI, UAB

  Įmonė TAVO BALDAI užsiima didmenine bei mažmenine prekyba taip pat internetine prekyba. Bendradarbiaujame su užsienio gamintojais - Lenkija Latvija Danija Italija Rusija taip pat su Lietuvos gamintojais bei prekybininkais turime geras bendradarbiavimo sąlygas nuolaidų sistemas didelė akcijinių prekių pasiūla ir t.t. Galime pasiūlyti įvairių modelių ir stilių minkštų svetainės korpusinių virtuvinių jaunuolio bei vaikų ...

   
 • TEIDĖ, UAB
  TEIDĖ, UAB

  2007 m. pabaigoje atidarėme Vilniuje savo pirmąją vaikų baldų parduotuvę „Gudrutis“, nes norėjome, kad vaikai augtų gražioje, saugioje, patogioje, jų amžių ir poreikius atitinkančioje aplinkoje.

  Tel. +370 603 23 793.
  El. paštas info@teide.lt
  http://www.teide.lt
   
 • TEXERA, UAB
  TEXERA, UAB

  UAB TEXERA įkurta 2009 metais. Įmonė užsiima didmenine bei mažmenine prekyba minkštų baldų gamybai bei interjerui skirta produkcija: baldiniai audiniai; baldinės natūralios ir dirbtinės odos; neaustinės medžiagos; minkštų baldų furnitūra; baldinės kabės; užuolaidos; baldai.

  Tel. (3) 7312807
  El. paštas info@texera.lt
  http://www.baldusandelis.lt
   
 • TMS GROUP, UAB
  TMS GROUP, UAB

  Jauna, bet jau spėjusi įsitvirtinti Lietuvos rinkoje, minkštų baldų gamybos įmonė siūlo įvairios komplektacijos plataus asortimento baldų, kurie patenkina net ir įnoringiausių klientų poreikius, siekiančius išskirtinio stiliaus ir dinamiškumo savo namų interjere.

  Tel. (4) 6246488
   
 • TO IR TO
  TO IR TO

  Baldų ir interjero salonas "TO ir TO" sėkmingai dirba nuo 2004-jų metų. Erdviose salono patalpose, pasiūlysime ypač platų baldų pasirinkimą. Savo klientams siūlome išsirinkti svetainės, miegamojo, vonios kambario ar lauko baldus, kurie suteiks jūsų būstui ne tik jaukumą, bet ir išskirtinį stilių.

  Tel. (3) 7711407
  El. paštas info@toirto.lt
  http://www.toirto.lt
   
 • TOP FURNITURE, UAB
  TOP FURNITURE, UAB

  Sertifikuoti, aukštos kokybės baldai iš Lenkijos gamintojo kainomis

   
 • TOPTEK, UAB
   
 • TOPTEKSTILE.LT
  TOPTEKSTILE.LT

  Internetinė parduotuvė "Toptekstile.lt prekiauja stilinga patalyne, pasiūta iš aukštos kokybės medžiagų. Klientams siūlo didelį vaikiškos patalynės komplektų asortimentą.

  Tel. 865743241
  El. paštas info@toptekstile.lt
  http://toptekstile.lt
   
 • TRADEMAX, UAB
  TRADEMAX, UAB

  Šiuo metu Dovanų Centre pateikiame dešimtis tūkstančių prekių ir pramogų. Aktyvus darbas, nuolatinis domėjimasis, Jūsų pasiūlymai ir pageidavimai – visa tai užtikrina paslaugų ir prekių asortimento didėjimą.

  Tel. +370 5 204 0863
  El. paštas info@dovanucentras.lt
  http://www.dovanucentras.lt
   
 
 
Įmonių paieška Ieškoti