Čiužiniams ir lovoms 10 proc. nuolaida

Čiužiniams ir lovoms 10 proc. nuolaida

Kaina 289.62 € 434.43 €
  
Informacija apie prekę

Šiandien Jums pristatome čiužinius su viskoelastiniu MEMORY sluoksniu. Šie universalūs čiužiniai puikiai prisitaiko prie kūno formų ir palaiko stuburą taisyklingoje padėtyje, nepriklausomai nuo Jūsų svorio — tai padidina ortopedines ir anatomines čiužinio savybes, o Jums padeda geriau išsimiegoti ir dieną pradėti puikiai pailsėjus!

Prabangūs ir labai kokybiški čiužiniai ir lovos už prieinamą kainą tiesiai iš Didžiosios Britanijos fabriko. Turime pasiūlyti įvairiu čiužinių ir lovų, net tokių, kurie neturi analogų Lietuvoje.
Anglijoje gaminamuose čiužiniuose yra 1000 vnt., 1500 vnt kišeninių spyruoklių. Gaminamuose čiužiniuose naudojamas ne tik naujos kartos porolonas, bet ir memory (Viskoelastinė medžiaga), kuri reaguoja į Jūsų kūno šilumą ir tiksliai prisitaiko prie Jūsų kūno formų, atpalaiduoja kūno raumenis bei suteikia nepakartojamą komfortą.
Kišeninės spyruoklės- tai spyruoklės įvilktos į atskirus maišelius. Kiekviena spyruoklė dirba atskirai, kūnas jaučia taškinį čiužinio prisitaikymą, todėl raumenys gali atsipalaiduoti ramiam poilsiui. Kišeninių spyruoklių privalumas – neperduodamas judesys šalia miegančiam žmogui. Kuo daugiau kišeninių spyruoklių, tuo čiužinys kokybiškesnis.
Pavyzdžiai yra Kaune.
Užsakius pristatome 1-2 sav. bėgyje. Kietumas pagal Jūsų pasirinkimą.Visi čiužiniai su ventiliacija.
Yra dvipusiai, vienpusiai, ortopediniai..Ismatavimai 90x190/200, 120x190/200, 140x190/200, 160x190/200, 180x190/200
Neradote tinkamo -o gal riboja finansai? - skambinkite, klauskite - tikrai surasime Jums tinkamą čiužinį už tinkamą sumą.
O gal jau turite nusižiūreję kokį kitą čiužinį - atsiuskite mums ko noretumėt- pasiūlysime konkurencingą kainą!!

www.ciuziniaiirlovos.lt

BALDAI.com tik reklamuoja įmonių produkciją svetainėje. Dėl prekių reikėtų tiesiogiai teirautis pardavėjo.


Pardavėjas Prabangios lovos ir čiužiniai | Daugiau pardavėjo prekių
Telefonas pasiteirauti 867267090

 
Pastabos

IKI RUGSĖJO 1d. visoms lovoms ir čiužiniams 10 proc nuolaida. Perkantiems internetu - nuolaidos kodas; RLRDR288