Lentynų gamyba

Lentynų gamyba

Kaina nenurodyta
  
Informacija apie prekę

Pakeisti interjerą – ne pats lengviausias darbas. O kartais jo griebtis ir nebūtina. Užtenka pakabinti lentynas ir kambarys tampa kitoks. Juolab kad lentynos visada madingos. Galbūt nėra kito tokio baldo, puikiai derančio ir sodyboje, ir šiuolaikiniame stilingame name.
Lentynos vertinamos už funkcionalumą. Atviros, su durelėmis, sudėtos iš atskirų dalių, prašmatnios ir paprastos – lentynų pasirinkimas didžiulis.
Kai norima kuo geriau išnaudoti erdvę, galima šone prie durų nuo grindų iki lubų, o ir virš staktos pritvirtinti lentynas. Tada jos daromos tokio dydžio kaip siena, ją suskirsto į sekcijas ir tarsi pagilina erdvę. Tokios lentynos tinka kabinetui, namų bibliotekai arba svetainei. Lentyna-sekcija gali atskirti vieną kambarį nuo kito, pavyzdžiui, prieškambarį nuo svetainės. Vieni lentynos skyreliai būna atviri, kiti – uždari iš abiejų pusių, treti – tik iš vienos pusės. Iš kokios medžiagos padaryta lentyna, nėra svarbu. Daug svarbiau, kad jos spalva ir stilius derėtų prie viso kambario.

baldai@diforma.lt

BALDAI.com tik reklamuoja įmonių produkciją svetainėje. Dėl prekių reikėtų tiesiogiai teirautis pardavėjo.


Pardavėjas DIFORMA, UAB | Daugiau pardavėjo prekių
Telefonas pasiteirauti (37) 312569