Ekonomiška ir patogi Spinta

Ekonomiška ir patogi Spinta

Kaina 338.28 € 439.06 €
  
Informacija apie prekę

Turime neįtikėtiną pasiūlymą Jums!!! Spinta su slankiojančia durų sistema tik už 1392lt. Durų užpildui naudojamas veidrodis. Spintos aukštis - 2400mm, plotis - 2000mm, ir gylis - 600mm. Standartinė kaina tokios spintos yra 1740lt. O tai reiškia, jog Jūs galite ją įsigyti tik pas mus su 20% nuolaida. Spintą pagaminsime pagal Jūsų pasirinktą spalvą per savaitę.
Spintos vidaus išdėstymas labai patogus: plati pakabinamų drabužių dalis, kitame šone yra lentynėlės ir du stalčiukai, taip pat viršuje - antrasolė. Ši spinta suprojektuota atsižvelgiant į populiariausius klientų vidaus išdėstymo pageidavimus. Paprastas surinkimo ir išardymo principas, todėl Jums nekils jokių sunkumų persikraustymo atveju. Yra galimybė užsisakyti spintą ir be veidrodžių (kaina be veidrodžio būtų 1168lt). Suteikiama 24 mėn. garantija.
Spintą galime pristatyti į bet kurį Lietuvos miestą ar kaimą (pristatymo mokestis skaičiuojamas pagal vežėjų įkainius: 1,5lt už kilometrą (skaičiuojamas atstumas tik į vieną pusę), užnešimas 20lt ir 10lt už kiekvieną papildomą aukštą). Jei abejojate savo galimybėmis surenkant spintą, mūsų darbuotojai tai gali padaryti už Jus (surinkimo mokestis 100lt).

BALDAI.com tik reklamuoja įmonių produkciją svetainėje. Dėl prekių reikėtų tiesiogiai teirautis pardavėjo.


Pardavėjas ,,Rusnės Baldai" | Daugiau pardavėjo prekių
Telefonas pasiteirauti +37068390946

 
Techniniai duomenys

Spintos aukštis - 2400mm, plotis - 2000mm, ir gylis - 600mm. Medžiagų techniniai duomenys: laminuota medžio dulkių plokštė LMDP (18 mm), briaunų laminatas PVC, nugarėlė ir stalčių dugnai iš medienos dulkių plokštės MDP (4 mm); guoliniai pilno ištraukimo bėgeliai, slankiojanti durų sistema, durų užpildas gali būti ir veidrodis.